d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11141151161171184683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 14 2012 10:32am
Quote (tevetava @ 14 Apr 2012 18:31)
kezdik előröl lulz


Nem, csak muszáj remake mert máshogy jelenleg ezt nem lehet megoldani a betaban.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2012 10:34am
Quote (Rawen @ 14 Apr 2012 18:32)
Nem, csak muszáj remake mert máshogy jelenleg ezt nem lehet megoldani a betaban.


oke, es ki rajzol peniszeket a minimapra? :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 14 2012 10:46am
Csúnya rape.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 14 2012 12:48pm
Tobi fog játszani dement helyett :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 14 2012 01:36pm
Quote (Rawen @ 14 Apr 2012 19:48)
Tobi fog játszani dement helyett :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


csak csatlakoztam, random meccs volt? 0-18 :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 14 2012 01:38pm
Quote (qkatz @ 14 Apr 2012 21:36)
csak csatlakoztam, random meccs volt? 0-18 :D


Showmatch volt, semmi komoly.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 15 2012 08:48am
Ma 5-től a honból átjött fnatic vs youboat. Még nem láttam őket játszani,kíváncsi vagyok mit nyújtanak egy mid tier team ellen.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 15 2012 09:17am
Át lett téve 6-ra...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 15 2012 09:23am
Quote (Rawen @ 15 Apr 2012 15:48)
Ma 5-től a honból átjött fnatic vs youboat. Még nem láttam őket játszani,kíváncsi vagyok mit nyújtanak egy mid tier team ellen.


lololo gg hon trash
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Apr 15 2012 10:22am
Quote (Rawen @ 15 Apr 2012 16:17)
Át lett téve 6-ra...


volt mar? most nem az a meccs megy
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171184683Next
Add Reply New Topic New Poll