Quote (Inakwo @ 8 Dec 2011 18:32)
az x8 vagy mini pro a jobb
mind2 4990 tudnám megvenni
azt tudom hogy a mini pro az jo de milyen az x8 hozzá képest
Nem is értem a kérdést, ez olyan mintha a trabantot viszonyítanád a mercihez. A két telefon között kb 1,5 év különbség van, azt se hiszem hogy egy árban kapnád őket mert a mini pro 68k körül megy.
Ha az x10 mini prora gondolsz akkor értem a kérdést. Mindkét készülék ugyan azt tudja, a szerint válassz h a qwerty a fontosabb vagy a nagyobb (de még így is kicsi) kijelző.
Ha ilyen műkörmös csajod van akkor viszont mindenképp az x10 mini pro.
Quote (CyberPunk666 @ 8 Dec 2011 18:30)
a htc wp7 se rossz, de én inkább megvárnám a nokia wp7 telefonjait, mert elég sok extrát fognak kapni a többihez képest.
Az se rossz de szokásosan el vannak szálva az árakkal (HTC). A nokia ugyancsak, az ingyenes offline navi nem éri meg a felárat sztem.
This post was edited by fahrii on Dec 9 2011 05:33am