d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1114115116117118660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 8 2011 01:25pm
Quote (diablo2g @ 8 Dec 2011 20:20)
mini pro-ba 5 Mpixes a cam (x8ba 3,2es), és van rajta vaku. meg 1 csajnak szerintem jobban áll 1 olyan kis teló. ám hardver kb ugyanaz


szoval mini pro én is igy gondolom :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 8 2011 01:40pm
Quote (diablo2g @ 8 Dec 2011 19:20)
mini pro-ba 5 Mpixes a cam (x8ba 3,2es), és van rajta vaku. meg 1 csajnak szerintem jobban áll 1 olyan kis teló. ám hardver kb ugyanaz


This, bár én nem gondolom annyira csajos telefonnak.
Én is ilyet rakok a fa alá magamnak idén karácsonykor.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 8 2011 01:41pm
Quote (Smat @ 8 Dec 2011 20:40)
This, bár én nem gondolom annyira csajos telefonnak.
Én is ilyet rakok a fa alá magamnak idén karácsonykor.


miaz hogy csajos telefon?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 8 2011 01:43pm
Quote (Inakwo @ 8 Dec 2011 19:41)
miaz hogy csajos telefon?


"meg 1 csajnak szerintem jobban áll 1 olyan kis teló."

Lehet csak én felejtettem el a magyar nyelvet ennyire de imo ebből nekem az jön le hogy csajosabb teló a mini mint az x8.
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Dec 8 2011 01:45pm
Quote (Smat @ Dec 8 2011 07:40pm)
This, bár én nem gondolom annyira csajos telefonnak.
Én is ilyet rakok a fa alá magamnak idén karácsonykor.


nem is mondtam hogy az :) én is lecserélném az x8am egy mini pro-ra ha tehetném.
1 dolog ami szerintem az x8 javára vall, a kisebb kijelző méret miatt a minin a menüben csak 3*3 ikon jelenik meg, thats all ^^
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 8 2011 01:47pm
Quote (Smat @ 8 Dec 2011 20:43)
"meg 1 csajnak szerintem jobban áll 1 olyan kis teló."

Lehet csak én felejtettem el a magyar nyelvet ennyire de imo ebből nekem az jön le hogy csajosabb teló a mini mint az x8.


nekem tök8 hogy mi csajos ha barátnőmnek tetszik és tökéletes amire ő használná :)
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Dec 8 2011 01:51pm
Quote (Inakwo @ Dec 8 2011 07:47pm)
nekem tök8 hogy mi csajos ha barátnőmnek tetszik és tökéletes amire ő használná :)


ám hogyhogy megkapod 5ezerbe? t-nél veszed, előfizusan? vagy olyan régóta vagy ügyfelük hogy így puncsolnak? :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 8 2011 02:01pm
Quote (diablo2g @ 8 Dec 2011 20:51)
ám hogyhogy megkapod 5ezerbe? t-nél veszed, előfizusan? vagy olyan régóta vagy ügyfelük hogy így puncsolnak? :D


telenor

vállalti akcios lista 2 év hűség nyilatkozat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2011 05:32am
Quote (Inakwo @ 8 Dec 2011 18:32)
az x8 vagy mini pro a jobb

mind2 4990 tudnám megvenni

azt tudom hogy a mini pro az jo de milyen az x8 hozzá képest


Nem is értem a kérdést, ez olyan mintha a trabantot viszonyítanád a mercihez. A két telefon között kb 1,5 év különbség van, azt se hiszem hogy egy árban kapnád őket mert a mini pro 68k körül megy.
Ha az x10 mini prora gondolsz akkor értem a kérdést. Mindkét készülék ugyan azt tudja, a szerint válassz h a qwerty a fontosabb vagy a nagyobb (de még így is kicsi) kijelző.
Ha ilyen műkörmös csajod van akkor viszont mindenképp az x10 mini pro.

Quote (CyberPunk666 @ 8 Dec 2011 18:30)
a htc wp7 se rossz, de én inkább megvárnám a nokia wp7 telefonjait, mert elég sok extrát fognak kapni a többihez képest.



Az se rossz de szokásosan el vannak szálva az árakkal (HTC). A nokia ugyancsak, az ingyenes offline navi nem éri meg a felárat sztem.

This post was edited by fahrii on Dec 9 2011 05:33am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 9 2011 06:18am
Quote (fahrii @ 9 Dec 2011 12:32)
az ingyenes offline navi nem éri meg a felárat sztem.


Szerintem meg, de mivel örök életre free és kapod a frissítést.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118660Next
Add Reply New Topic New Poll