Quote (tevetava @ 27 Mar 2011 00:00)
amúgymeg fail, mer nekem 7.-ben kezdődött a fizika


oké megvan a lényeg!
Quote (*varti @ 27 Mar 2011 02:47)
http://img138.imageshack.us/img138/5059/tripfail.jpg
Quote (gergoweb @ 27 Mar 2011 10:52)
http://www.duckshit.com/wp-content/uploads/2011/03/facebook-version-of-you.jpg
ezeken indokolatlanul nagyot nevettem