d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev11141151161171182492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 26 2011 04:07pm
Quote (Opsilo @ 26 Mar 2011 23:05)
http://www.youtube.com/watch?v=JQjhWSzqtgw


ez szerintem fake, de mi az a műfasz az asztalon?
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 26 2011 04:09pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 26 2011 11:07pm)
ez szerintem fake, de mi az a műfasz az asztalon?


idk :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 26 2011 04:15pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 26 2011 11:07pm)
ez szerintem fake, de mi az a műfasz az asztalon?


a késre gondolsz?
fura asszociációid vannak :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 26 2011 04:35pm
Quote (A122 @ 26 Mar 2011 23:15)
a késre gondolsz?
fura asszociációid vannak :D


lol tényleg, de ne mondjátok, hogy nem olyan, mint egy fasz :D még a vége is ^^

egyébként ha kés, akkor egész jól megúszta a csávó végülis :P
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 26 2011 04:39pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 26 2011 11:35pm)
lol tényleg, de ne mondjátok, hogy nem olyan, mint egy fasz :D még a vége is ^^

egyébként ha kés, akkor egész jól megúszta a csávó végülis :P


azér fék :(
ilyen állapotban leszúrta volna imo :D
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Mar 26 2011 05:21pm


igazából nemtudom hogy sírjak, vagy nevessek... :mellow:
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 26 2011 06:38pm
Quote (LaserBack @ 27 Mar 2011 01:21)
http://www.youtube.com/watch?v=kspPE9E1yGM

igazából nemtudom hogy sírjak, vagy nevessek... :mellow:


még ez a szar is jól hangzik, ha a slipknot nyomatja

\m/
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2011 06:47pm
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Mar 27 2011 02:52am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 27 2011 03:04am
Quote (tevetava @ 27 Mar 2011 00:00)
amúgymeg fail, mer nekem 7.-ben kezdődött a fizika  :lol:


:D oké megvan a lényeg!

Quote (*varti @ 27 Mar 2011 02:47)
http://img138.imageshack.us/img138/5059/tripfail.jpg


Quote (gergoweb @ 27 Mar 2011 10:52)
http://www.duckshit.com/wp-content/uploads/2011/03/facebook-version-of-you.jpg


ezeken indokolatlanul nagyot nevettem :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171182492Next
Add Reply New Topic New Poll