d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1114115116117118122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 31 2011 10:07am
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 18:06)
xDDDDDDDDDDDD


Elég gyerekes a viselkedésed öcsi. ;)

~Best regards, Ede~
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 31 2011 10:52am
Quote (ElCapitano @ 31 Aug 2011 17:07)
Elég gyerekes a viselkedésed öcsi. ;)

~Best regards, Ede~


Apád lehetnék, szóval visszavehetsz öcsi ;)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 31 2011 10:53am
Quote (ElCapitano @ Aug 31 2011 05:55pm)
helyesen kiolvasva: nyomorék *levegővétel* buzi
Avagy buzinak nevezed a korábbi mondataid által megszólított felhasználót. Persze lehet hogy nem így értetted de ilyen alapon minden flamer találna kifogást. (Ez esetben a "vagy" szó lett volna odaillő aminek viszont nyoma sincs)

~Best Regards, Ede~


te vagy a leggyengébb troll ezen a forumon, csak mondom :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2011 10:53am
idejöttem
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 31 2011 10:56am
Quote (Saenchai @ 31 Aug 2011 18:53)
te vagy a leggyengébb troll ezen a forumon, csak mondom :)


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 31 2011 10:56am
Quote (Saenchai @ Aug 31 2011 04:53pm)
te vagy a leggyengébb troll ezen a forumon, csak mondom :)


szánalmas bagázs vagy
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Sep 5 2011 01:42pm
na újra elkezdődik a kondi most már intenzíven
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 7 2011 01:13pm
thaibox edzésről jöttem, kicsit szét vagyok esve :wacko:

régen mozogtam ennyire intenzíven.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 7 2011 01:14pm
Quote (Nerz8 @ 7 Sep 2011 21:13)
thaibox edzésről jöttem, kicsit szét vagyok esve :wacko:

régen mozogtam ennyire intenzíven.


ejj nekem is kéne valami küzdősport már tényleg :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 7 2011 01:15pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 7 Sep 2011 20:14)
ejj nekem is kéne valami küzdősport már tényleg :(


a holnap reggelt várom. szerintem rokkantnyugdíjas módon fogok közlekedni egész nap.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118122Next
Add Reply New Topic New Poll