Quote (ElCapitano @ Aug 31 2011 05:55pm)
helyesen kiolvasva: nyomorék *levegővétel* buzi
Avagy buzinak nevezed a korábbi mondataid által megszólított felhasználót. Persze lehet hogy nem így értetted de ilyen alapon minden flamer találna kifogást. (Ez esetben a "vagy" szó lett volna odaillő aminek viszont nyoma sincs)
~Best Regards, Ede~
te vagy a leggyengébb troll ezen a forumon, csak mondom
