Quote (xGurke @ 20 Sep 2010 05:47)
rosszul vagyok a sigjeidtől
a fekete fehéret fezmin csinálta.

én meg attól hogy mindig okoskodsz ubi.

Quote (Inakwo @ 20 Sep 2010 12:12)
nem feltétlenül tudja ezt mindenki
hmm nézzük csak.
Nyitottam erről a zenéről topicot, care topicba is postoltam képet névvel együtt, a milyen zenét hallgatsz topicban is bennevolt + 3 olyan sigem is volt amire kivolt írva a neve. Még a leKeszetlenebbnek is van annyi esze hogy ezt felbírja fogni.
This post was edited by Smat on Sep 20 2010 05:15am