d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1114115116117118440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 19 2010 10:48pm
Quote (xGurke @ Sep 20 2010 04:47am)
rosszul vagyok a sigjeidtől


ki a kurva isten az a faszi?
multkor meg a profilja volt vele tele
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2010 11:50pm
Quote (Handryx @ 20 Sep 2010 06:48)
ki a kurva isten az a faszi?
multkor meg a profilja volt vele tele


Szerintem valami melegjogi aktivista.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 19 2010 11:52pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 19 2010 11:55pm
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Sep 20 2010 12:14am
ezt nem ide kene postolni te nyomorult
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 20 2010 03:49am
Quote (mondanivalo @ 20 Sep 2010 08:14)
ezt nem ide kene postolni te nyomorult


ide kell postolni, te észlény

Quote (Handryx @ 20 Sep 2010 06:48)
ki a kurva isten az a faszi?
multkor meg a profilja volt vele tele
Quote (josheide @ 20 Sep 2010 07:50)
Szerintem valami melegjogi aktivista.





This post was edited by banyek on Sep 20 2010 03:50am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 20 2010 05:06am
Quote (Handryx @ 20 Sep 2010 05:48)
ki a kurva isten az a faszi?
multkor meg a profilja volt vele tele


Quote (josheide @ 20 Sep 2010 06:50)
Szerintem valami melegjogi aktivista.


Paul Kalkbrenner

Ennyi eszetek azért csak lehetne. :mellow:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 20 2010 05:12am
Quote (Smat @ 20 Sep 2010 12:06)
Paul Kalkbrenner

Ennyi eszetek azért csak lehetne. :mellow:


nem feltétlenül tudja ezt mindenki
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 20 2010 05:13am
Quote (xGurke @ 20 Sep 2010 05:47)
rosszul vagyok a sigjeidtől


a fekete fehéret fezmin csinálta. :mellow:

én meg attól hogy mindig okoskodsz ubi. :mellow:


Quote (Inakwo @ 20 Sep 2010 12:12)
nem feltétlenül tudja ezt mindenki


hmm nézzük csak.
Nyitottam erről a zenéről topicot, care topicba is postoltam képet névvel együtt, a milyen zenét hallgatsz topicban is bennevolt + 3 olyan sigem is volt amire kivolt írva a neve. Még a leKeszetlenebbnek is van annyi esze hogy ezt felbírja fogni. :mellow:

This post was edited by Smat on Sep 20 2010 05:15am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 20 2010 05:24am
Quote (banyek @ Sep 20 2010 06:52am)
http://www.youtube.com/watch?v=SZ9wPMERY1U


mi ez a szar
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118440Next
Closed New Topic New Poll