d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11141151161171182724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 29 2010 02:24am
Még, hogy platinumban nem jön be a cannon rush... :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 29 2010 11:20am
mi lenne ha a ravent kitörölnék a játékbol?
obs+auto-turret+pdd+missile
NEM, NEM UNDORITO
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2010 11:22am
Quote (sylke @ 29 Sep 2010 19:20)
mi lenne ha a ravent kitörölnék a játékbol?
obs+auto-turret+pdd+missile
NEM, NEM UNDORITO


sírsz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 29 2010 11:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 29 2010 07:22pm)
sírsz


csak a noobok játszanak terrannal :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 29 2010 11:32am
Quote (Saenchai @ Sep 29 2010 05:29pm)
csak a noobok játszanak terrannal :D


marine vs carrier, és a terran nyert
k
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2010 11:43am
sírtok de mint a geci
amúgymeg nem mintha a bc-t nem verné meg minden szirszar
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, josheide, Cpt_Ghost
hogy állsz a megvétellel MI
Quote (josheide @ 29 Sep 2010 19:50)
Láttál már repairionos replayt ?


nem nézegetek replayeket mostanában
gief

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 29 2010 11:51am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 29 2010 11:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Sep 2010 19:43)
sírtok de mint a geci
amúgymeg nem mintha a bc-t nem verné meg minden szirszar


Láttál már repairionos replayt ?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 29 2010 11:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 29 2010 05:43pm)
sírtok de mint a geci
amúgymeg nem mintha a bc-t nem verné meg minden szirszar


mondj 1 protoss anti airt

olyat mint a terrannal a viking, és zergnél a corruptor
a phoenix az __NEM__ az.
ja és 1 bc sokkal erösebb mint 1 carrier
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 29 2010 11:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Sep 2010 19:43)
sírtok de mint a geci
amúgymeg nem mintha a bc-t nem verné meg minden szirszar
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, josheide, Cpt_Ghost
hogy állsz a megvétellel MI


nem nézegetek replayeket mostanában
gief


Augustwerra volt az egyik első kóreai aki ezzel kísérletezett asszem. Nézegesd a replayjeit youtuben.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2010 12:04pm
Quote (sylke @ 29 Sep 2010 19:52)
mondj 1 protoss anti airt

olyat mint a terrannal a viking, és zergnél a corruptor
a phoenix az __NEM__ az.
ja és 1 bc sokkal erösebb mint 1 carrier


pedig a phoenix elég jó anti air lehetne ha nem kúrják el ennyire:'D
mert gyors, + az h összevissza tudsz vele röpködni az meg közben is lő n1 lenne ha kicsit erősebb lenne
microzni imádnék vele ha nem durrantanák le a gecibe azonnal:c

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 29 2010 12:05pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171182724Next
Add Reply New Topic New Poll