d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11141151161171181141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 21 2012 09:20am
hát ezt nem hiszem el

hogy a kurva anyjukba képesek így befejezni egy évadot?! most kénytelen leszek megnézni az s4 e1-t is.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2012 09:22am
Inakwo rémálma ez a topic
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 21 2012 09:37am
Quote (Rawen @ Jan 21 2012 05:22pm)
Inakwo rémálma ez a topic


de majd mindjárt jön Levi, és megkérdezi, hogy elspoilerezze-e a sorozat végét
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 21 2012 12:18pm
na megtorom a breaking bades amokfutast

Skins S06E01 - fasza nyitoresz lett mindenkepp nezni fogom
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 22 2012 01:57am
tbbt s05e13 penny @ leonard 2.0 : D atyááááám mi lesz itt.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2012 04:24am
Megnéztem a Sherlock első két részét,bejön ez a House stílusú Holmes :D Miért csak 3 rész van omgomgomgomg

This post was edited by Rawen on Jan 22 2012 04:25am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 22 2012 04:25am
elkezdtem én is nézni a breaking badet, két nap alatt be is fejeztem az első évadot, ma kezdem a másodikat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2012 06:55am
Quote (Rawen @ 22 Jan 2012 11:24)
Megnéztem a Sherlock első két részét,bejön ez a House stílusú Holmes :D Miért csak 3 rész van omgomgomgomg


Közben rájöttem,hogy már kijött az s2 is.winrar
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 23 2012 09:57am
btw nekem ez a kedvenc reszletem a breaking badbol (spoileres lehet!)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 23 2012 09:59am
ez a scrubs egyre szarabb így 6. évad elején
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171181141Next
Add Reply New Topic New Poll