d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11141151161171181887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2009 05:23pm
hogyis kell gylphet csinálni? i'm noob sry :(
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 17 2009 05:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ Tue, 18 Aug 2009, 01:23)
hogyis kell gylphet csinálni? i'm noob sry :(


inscriptiont kitanulod,veszel/gyüjtesz növényt herbalismel,és ha 15öt eléri az inscriptionod akkor tudsz 1 random glyphet csinálni,aztán már trainelni is lehet.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2009 05:26pm
Quote (H4xooR @ Tue, 18 Aug 2009, 01:24)
inscriptiont kitanulod,veszel/gyüjtesz növényt herbalismel,és ha 15öt eléri az inscriptionod akkor tudsz 1 random glyphet csinálni,aztán már trainelni is lehet.


ahh tyty
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2009 05:27pm
hamarosan grand master tailoring
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 18 2009 11:53am
Uramisten. o_o Gondoltam jobb mint a semmi alapon kipróbálom taurit. De bazz, még a bugokat elviselném, de ez a több xpt kapsz faszság... :zzz: Teljesen elbassza a játékot.... Lvl 5-ön meguntam, ammire megcsinálnám a questet annyi xpt kapok hogy nincs értelme folytatni... :S
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 18 2009 12:14pm
Quote (ElCapitano @ Tue, Aug 18 2009, 05:53pm)
Uramisten. o_o Gondoltam jobb mint a semmi alapon kipróbálom taurit. De bazz, még a bugokat elviselném, de ez a több xpt kapsz faszság... :zzz: Teljesen elbassza a játékot.... Lvl 5-ön meguntam, ammire megcsinálnám a questet annyi xpt kapok hogy nincs értelme folytatni... :S


azért annyira nem nagy ott az exp rate.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 18 2009 12:22pm
Quote (Tommy_hun @ Tue, 18 Aug 2009, 19:14)
azért annyira nem nagy ott az exp rate.


Á nem...
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 18 2009 12:35pm
Quote (ElCapitano @ Tue, 18 Aug 2009, 20:22)
Á nem...


kétszeres
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 18 2009 12:37pm
Quote (H4xooR @ Tue, 18 Aug 2009, 20:35)
kétszeres


ami azt illeti én örülnék neki eredeti szerveren
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2009 12:38pm
Quote (ElCapitano @ Tue, 18 Aug 2009, 20:22)
Á nem...


látnád budapestet, megölsz egy mobot --> lvl 8, 4 óra alatt lvl 80 úgy hogy 0 q-t csinálsz meg ^^
ám lvl 40-es a druidom már :)

This post was edited by Paszulyka on Aug 18 2009 12:42pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171181887Next
Add Reply New Topic New Poll