☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev
1
114
115
116
117
118
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 340340
Replies: 18869
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#1151
Aug 17 2009 05:23pm
hogyis kell gylphet csinálni? i'm noob sry
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#1152
Aug 17 2009 05:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ Tue, 18 Aug 2009, 01:23)
hogyis kell gylphet csinálni? i'm noob sry
inscriptiont kitanulod,veszel/gyüjtesz növényt herbalismel,és ha 15öt eléri az inscriptionod akkor tudsz 1 random glyphet csinálni,aztán már trainelni is lehet.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#1153
Aug 17 2009 05:26pm
Quote (H4xooR @ Tue, 18 Aug 2009, 01:24)
inscriptiont kitanulod,veszel/gyüjtesz növényt herbalismel,és ha 15öt eléri az inscriptionod akkor tudsz 1 random glyphet csinálni,aztán már trainelni is lehet.
ahh tyty
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1154
Aug 17 2009 05:27pm
hamarosan grand master tailoring
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1155
Aug 18 2009 11:53am
Uramisten. o_o Gondoltam jobb mint a semmi alapon kipróbálom taurit. De bazz, még a bugokat elviselném, de ez a több xpt kapsz faszság...
Teljesen elbassza a játékot.... Lvl 5-ön meguntam, ammire megcsinálnám a questet annyi xpt kapok hogy nincs értelme folytatni... :S
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#1156
Aug 18 2009 12:14pm
Quote (ElCapitano @ Tue, Aug 18 2009, 05:53pm)
Uramisten. o_o Gondoltam jobb mint a semmi alapon kipróbálom taurit. De bazz, még a bugokat elviselném, de ez a több xpt kapsz faszság...
Teljesen elbassza a játékot.... Lvl 5-ön meguntam, ammire megcsinálnám a questet annyi xpt kapok hogy nincs értelme folytatni... :S
azért annyira nem nagy ott az exp rate.
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1157
Aug 18 2009 12:22pm
Quote (Tommy_hun @ Tue, 18 Aug 2009, 19:14)
azért annyira nem nagy ott az exp rate.
Á nem...
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#1158
Aug 18 2009 12:35pm
Quote (ElCapitano @ Tue, 18 Aug 2009, 20:22)
Á nem...
kétszeres
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1159
Aug 18 2009 12:37pm
Quote (H4xooR @ Tue, 18 Aug 2009, 20:35)
kétszeres
ami azt illeti én örülnék neki eredeti szerveren
Paszulyka
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
0.00
#1160
Aug 18 2009 12:38pm
Quote (ElCapitano @ Tue, 18 Aug 2009, 20:22)
Á nem...
látnád budapestet, megölsz egy mobot
lvl 8, 4 óra alatt lvl 80 úgy hogy 0 q-t csinálsz meg ^^
ám lvl 40-es a druidom már
This post was edited by Paszulyka on Aug 18 2009 12:42pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
114
115
116
117
118
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact