d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1114115116117118341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Apr 15 2009 07:38am
Quote (Calypsol @ Wed, 15 Apr 2009, 14:34)
20+ str-rel már nem fér bele 49-be.





ty
a lényeg h mass str kell
15+ is jó már
akkor belten meg lesz a többi
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 15 2009 07:41am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, 15 Apr 2009, 15:36)
mondjal
erdekel


Te mindent tudsz a d2-ről.

Quote (bavar01 @ Wed, 15 Apr 2009, 15:38)
ty
a lényeg h mass str kell
15+ is jó már
akkor belten meg lesz a többi


15 a max, giant suffix.

This post was edited by Calypsol on Apr 15 2009 07:42am
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 15 2009 07:50am
Quote (Janou @ Wed, 15 Apr 2009, 13:14)
elég ott lenni és egyet megölni, tökmindegy, hogy melyiket

20 life questekben meg tudok segíteni, mondtam h van karim, aminek nincs meg és high level
csak gyűljetek össze páran


egyesével is lehet csak annyi hogy mikor megvan bird felhozod townba leavesz partibol addig elviszik cainhoz+mesifhez+mittudomén kihez ha megvan q nekik egyszeruen pp és nagy karinak nem lesz meg q. Én mindig igy csinálom.
Hellen meg NE LEGYETEK OTT DENBEN, csak uccso 1-2 monstánál menjetek le 1 kill és ennyi. Kulonben kaptok xpt azért is amiért ol a nagy kari.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2009 08:10am
úgy döntöttem a pubduel gamekre csinálok egy grizzlydrut, az ilyen picsajóskákra, mint akik eddig voltak
valaki tud egy buildet rá?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 15 2009 08:10am
Quote (Janou @ Wed, Apr 15 2009, 03:10pm)
úgy döntöttem a pubduel gamekre csinálok egy grizzlydrut, az ilyen picsajóskákra, mint akik eddig voltak
valaki tud egy buildet rá?


max grizzly te alat :ddddddddddddddddddddddd
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 15 2009 08:14am
Quote (Janou @ Wed, Apr 15 2009, 03:10pm)
úgy döntöttem a pubduel gamekre csinálok egy grizzlydrut, az ilyen picsajóskákra, mint akik eddig voltak
valaki tud egy buildet rá?


én már fegyvernél elakadnék :D
oath, de mibe? o.O
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2009 08:16am
Quote (Megas_heroes @ Wed, 15 Apr 2009, 15:14)
én már fegyvernél elakadnék :D
oath, de mibe? o.O


nem, egy olyan druidot akarok, ami csak grizzlyt idéz és townban van
most találtam 5 summon grizzly helmet, jó lesz ez erre 8D
na majd körbekérdezek máshol
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 15 2009 08:21am
Quote (Janou @ Wed, Apr 15 2009, 03:16pm)
nem, egy olyan druidot akarok, ami csak grizzlyt idéz és townban van
most találtam 5 summon grizzly helmet, jó lesz ez erre 8D
na majd körbekérdezek máshol


hasznalj AR charmokat
az biztos segit
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 15 2009 08:26am
Quote (Janou @ Wed, 15 Apr 2009, 16:16)
nem, egy olyan druidot akarok, ami csak grizzlyt idéz és townban van
most találtam 5 summon grizzly helmet, jó lesz ez erre 8D
na majd körbekérdezek máshol


5 summon grizly helm
3 summoning amu, +mana jó
sztem 3 shape club/spirit + valami skillpajzs amikor summonolsz, masik kezbe pedig tir+tal+amn ij thorns miatt nagyon ütös
viper, vagy valami skilles armor
frostburn
soj
valami mana belt bar nem olyan fontos
soj
manaboots, vagy ilyesmi


10 summon sk


Mivel folyton a varosba lesz, fcr fhr ilyesmik nem kellenek, bár fcr lehet jol jön ijesztegetni!



maci 20
oak vagy heart of wolverine 20, howot szeretik jobban
maci synergik

Tadaaaam


Szerintem
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Apr 15 2009 08:52am
valakinek 108ar 20life gc ?

1fgért. ? D:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118341Next
Add Reply New Topic New Poll