Quote (ecneB @ Sat, 6 Dec 2008, 17:34)
De nehéz a kedvetekben járni, no.. ^^
http://cache02.stormap.sapo.pt/fotostore01/fotos//44/6f/44/2562769_1LrY6.jpeg
http://cache01.stormap.sapo.pt/fotostore02/fotos//72/78/8e/2556774_0rW6d.jpeg
http://cache02.stormap.sapo.pt/fotostore02/fotos//e8/30/b5/2562766_A02zE.jpeg
nn választás... ilyen sorrendben jöhet mind.. vagy egyszerre, vagy fordítva, vagy bárhogy, csak jöjjenek

szerintem mind jól néz ki... btw tényleg az első a legjobb