Quote (bajcli @ Fri, 4 Jul 2008, 15:49)
hát, várhatóan Azmodan és Belial is szerepelni fog a játékban, de én mondjuk nem hiszem, hogy a fődémonok meteorok segítségével közlekednek, az elég idétlen lenne :/
En is pont erre gondoltam. Hogy a Langolo pokolbol meteorkent jonnek LE a foldre?

Butasag imo. Nemtom, majd meglatjuk ^^
En nem szeretek spekulalni, szeretem megtartani magamnak a dolgokat, h lassam mennyire van igazam. Ezt is azert irtam be, hogy hatha valaki meg nem vette eszre.
Mellesleg kurva beteg vagyok, sajnaljatok pls.