d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11141151161171184114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2008 05:49am
Én ezt a várakozást már nem bírom idegekellel cry3.gif

Btw mutathatnának már új class-t :\
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2008 06:02am
Diablo 3: "A szín a barátod"

Írta Zarathos, Kommentek száma: 56
2008. július 3., 19:23

Egy érdekes, a WWI-n készült interjú került elő, melyben a Diablo 3 producere megindokolja a megváltozott képi világot.

A tegnapi petíció is mutatja, hogy sokaknak nem tetszik a Diablo 3 kinézete, és az MTV Multiplayer blog egy újságírója szombaton rá is kérdezett a változások okára. Keith Lee, a játék producere a következő magyarázattal szolgált: "A látvány megalkotásakor úgy véltük, hogy a szín a barátunk. Úgy érezzük, hogy segít kontrasztot teremteni a játékban, mert így a sötét helyek sokkal félelmetesebbnek tűnnek. (...) Szeretnénk minél változatosabb környezeteket bezsúfolni a játékba, hogy a játékosok kíváncsiak legyenek az új helyekre, és ne nézzen ki minden ugyanúgy." Emellett a rajongói visszajelzésekről is szót ejtett: "Szeretnénk minél több visszajelzést kapni, hogy javíthassunk a játékon, és biztosítsuk azt a Blizzard minőséget, amit mind a rajongók, mind mi elvárunk magunktól".

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/07/02/diablo-iii-art-direction/

This post was edited by Rawen on Jul 4 2008 06:09am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 08:46am
Na, most ismet megneztem 5szor a Cinematic trailert, es azt vettem eszre, hogy 2 meteor csapodik be. Nem olvastam vegig a topicot, szoval nem tudom, hogy irtak-e mar. Az egyik a Monasterybe, masik Mount Arreatbe (ha jol gondolom, mivel hegyekbe csapodik), igy arra kovetkeztetek, hogy tobb mint 1 fogonosz jott vissza, vagy totalisan uj demonok. Imo jo lenne ha meg tobb demon jonne at Santuarybe ^^
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2008 08:49am
Quote (kabraxis6 @ Fri, 4 Jul 2008, 15:46)
Na, most ismet megneztem 5szor a Cinematic trailert, es azt vettem eszre, hogy 2 meteor csapodik be. Nem olvastam vegig a topicot, szoval nem tudom, hogy irtak-e mar. Az egyik a Monasterybe, masik Mount Arreatbe (ha jol gondolom, mivel hegyekbe csapodik), igy arra kovetkeztetek, hogy tobb mint 1 fogonosz jott vissza, vagy totalisan uj demonok. Imo jo lenne ha meg tobb demon jonne at Santuarybe ^^


hát, várhatóan Azmodan és Belial is szerepelni fog a játékban, de én mondjuk nem hiszem, hogy a fődémonok meteorok segítségével közlekednek, az elég idétlen lenne :/
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 08:51am
Quote (bajcli @ Fri, 4 Jul 2008, 15:49)
hát, várhatóan Azmodan és Belial is szerepelni fog a játékban, de én mondjuk nem hiszem, hogy a fődémonok meteorok segítségével közlekednek, az elég idétlen lenne :/


En is pont erre gondoltam. Hogy a Langolo pokolbol meteorkent jonnek LE a foldre? huh.gif
Butasag imo. Nemtom, majd meglatjuk ^^
En nem szeretek spekulalni, szeretem megtartani magamnak a dolgokat, h lassam mennyire van igazam. Ezt is azert irtam be, hogy hatha valaki meg nem vette eszre.
Mellesleg kurva beteg vagyok, sajnaljatok pls.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2008 08:51am
Quote (kabraxis6 @ Fri, 4 Jul 2008, 15:51)
En is pont erre gondoltam. Hogy a Langolo pokolbol meteorkent jonnek LE a foldre? huh.gif
Butasag imo. Nemtom, majd meglatjuk ^^
En nem szeretek spekulalni, szeretem megtartani magamnak a dolgokat, h lassam mennyire van igazam. Ezt is azert irtam be, hogy hatha valaki meg nem vette eszre.
Mellesleg kurva beteg vagyok, sajnaljatok pls.


sad.gif hug.gif
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Jul 4 2008 08:52am
Quote (kabraxis6 @ Fri, 4 Jul 2008, 16:51)
En is pont erre gondoltam. Hogy a Langolo pokolbol meteorkent jonnek LE a foldre? huh.gif
Butasag imo. Nemtom, majd meglatjuk ^^
En nem szeretek spekulalni, szeretem megtartani magamnak a dolgokat, h lassam mennyire van igazam. Ezt is azert irtam be, hogy hatha valaki meg nem vette eszre.
Mellesleg kurva beteg vagyok, sajnaljatok pls.


gyogyulj meg sad.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 4 2008 08:52am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 03:51pm)
En is pont erre gondoltam. Hogy a Langolo pokolbol meteorkent jonnek LE a foldre? huh.gif
Butasag imo. Nemtom, majd meglatjuk ^^
En nem szeretek spekulalni, szeretem megtartani magamnak a dolgokat, h lassam mennyire van igazam. Ezt is azert irtam be, hogy hatha valaki meg nem vette eszre.
Mellesleg kurva beteg vagyok, sajnaljatok pls.


ezt a modszert alkalmazhatnad gyakrabban happy.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 08:52am
Quote (bajcli @ Fri, 4 Jul 2008, 15:51)
sad.gif hug.gif


heart.gif

Quote (HuNooB @ Fri, 4 Jul 2008, 15:52)
gyogyulj meg sad.gif


Nem gondoltam volna hogy te barmikor is ilyet mondasz pont nekem 8D
Ty.

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, 4 Jul 2008, 15:52)
ezt a modszert alkalmazhatnad gyakrabban happy.gif


Stfu balfasz.
Most csodalkozz, hogy nem vagyunk "jobaratok" ahogy te azt szeretned.

Quote (Ad4mz @ Fri, 4 Jul 2008, 15:53)
emoitisz?


...

This post was edited by kabraxis6 on Jul 4 2008 08:53am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 4 2008 08:53am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 03:51pm)
En is pont erre gondoltam. Hogy a Langolo pokolbol meteorkent jonnek LE a foldre? huh.gif
Butasag imo. Nemtom, majd meglatjuk ^^
En nem szeretek spekulalni, szeretem megtartani magamnak a dolgokat, h lassam mennyire van igazam. Ezt is azert irtam be, hogy hatha valaki meg nem vette eszre.
Mellesleg kurva beteg vagyok, sajnaljatok pls.


emoitisz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171184114Next
Closed New Topic New Poll