d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1114115116117118162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 2 2009 04:26pm
Quote (Vharimatras @ Thu, Apr 2 2009, 11:23pm)
DE AZÉRT ÉN MÁR LÁTTAM SZERDÁN MERT PRO VAGYOK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ne várj sokat


tudom hogy ami neked nemtetszett az nekem fog
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 2 2009 04:28pm
Quote (Vharimatras @ Fri, Apr 3 2009, 12:23am)
DE AZÉRT ÉN MÁR LÁTTAM SZERDÁN MERT PRO VAGYOK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ne várj sokat


ha nem egy nagy "háború" közepére tették volna be még talán röhögni is tudtam volna rajta de így :angry: :angry:
és még biztos lesz folytatása :sóhaj:
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 2 2009 04:30pm
najo ezt meg se nezem
megyek aludni
joejt
mesh
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 3 2009 08:55am
jóvolt a 352 bleach.. csak mondaná már valamit ez a rohadt hollow ichigo :O
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 3 2009 08:56am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Apr 2 2009, 11:26pm)
tudom hogy ami neked nemtetszett az nekem fog


Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Apr 2 2009, 11:30pm)
najo ezt meg se nezem
megyek aludni
joejt
mesh


mondanivaló? :angry:

Quote (jspogmg @ Fri, Apr 3 2009, 03:55pm)
jóvolt a 352 bleach.. csak mondaná már valamit ez a rohadt hollow ichigo :O


nn spoiler ty

This post was edited by Vharimatras on Apr 3 2009 08:56am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 3 2009 08:56am
Quote (Vharimatras @ Fri, Apr 3 2009, 03:56pm)
mondanivaló? :(


hozza fuvet
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 3 2009 09:00am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, Apr 3 2009, 03:56pm)
hozza fuvet


TERELÜNK MI?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 3 2009 09:01am
Quote (Vharimatras @ Fri, Apr 3 2009, 04:00pm)
TERELÜNK MI?


matrac az isten es mindig igaza van
elorelato es okos es bolcs es gz neki
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 3 2009 09:01am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, Apr 3 2009, 04:01pm)
matrac az isten es mindig igaza van
elorelato es okos es bolcs es gz neki


ez tény, de nem ezt kérdeztem
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 8 2009 01:07pm
következő bleacben kezdődik az igazi móka és kacagás végre :)
szerencsére csak 2részes volt a fillér (számomra így sokkal emészthetőbbek ha rövidek, lehet narutoban is ezt kéne csinálni )
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118162Next
Add Reply New Topic New Poll