Quote (TheStriker @ Tue, 15 Apr 2008, 17:10)
Pendulum - Girl in fire
Kedvenc dnb számom

Nekem is az volt ameddig nem hallottam kevésbé divat dnb számokat azóta
Ben Sage & Savvy - Sleepless VIP
btw np, hogy ne offoljak:
Máté Péter - Karthágó-együttes - Egy darabot a szivemből