d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1114115116117118232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 29 2009 09:31am
lol wat
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 29 2009 09:36am
be vadz bazsva a jsp nállad
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Apr 29 2009 09:37am
ha túl lassan jön a css akkor csak az eddig letöltött tulajdonságokat alkalmazza imo

This post was edited by dunaicapa on Apr 29 2009 10:03am
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 3 2009 06:40am
Aprilis 23-an kertem meg egy mediatort (Anarkin), hogy holdoljon 1100 fg-t 25 USD donolasert.
Azota jo ido eltelt es jonehany napja "folyamatban van a donolas".
Teljesen rendben van az, hogy idaig eltart, vagy valami bibi lehet?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 3 2009 06:49am
Quote (ang3l @ Sun, 3 May 2009, 14:40)
Aprilis 23-an kertem meg egy mediatort (Anarkin), hogy holdoljon 1100 fg-t 25 USD donolasert.
Azota jo ido eltelt es jonehany napja "folyamatban van a donolas".
Teljesen rendben van az, hogy idaig eltart, vagy valami bibi lehet?


sztem normalis
joeynak se 5 perc volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 3 2009 07:46am
Quote (ang3l @ Sun, 3 May 2009, 14:40)
Aprilis 23-an kertem meg egy mediatort (Anarkin), hogy holdoljon 1100 fg-t 25 USD donolasert.
Azota jo ido eltelt es jonehany napja "folyamatban van a donolas".
Teljesen rendben van az, hogy idaig eltart, vagy valami bibi lehet?


Ezt már tegnap elmagyaráztam, mikor pisztolyt szegeztél éjjel a fejemhez, de látom nem hiszel nekem.

Wed, 29 Apr 2009, 21:31

Ekkor vitték el az fg-det. Ezután 3-6 nap általában.

Mi olyan különös ebben? :rolleyes:

[e] Hozzátenném én csak pm-elek 2-3 ember között, és semmit nem csinálok ^^

This post was edited by Anarkin on May 3 2009 07:49am
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 3 2009 08:02am
Quote (Anarkin @ Sun, 3 May 2009, 15:46)
Ezt már tegnap elmagyaráztam, mikor pisztolyt szegeztél éjjel a fejemhez, de látom nem hiszel nekem.

Wed, 29 Apr 2009, 21:31

Ekkor vitték el az fg-det. Ezután 3-6 nap általában.

Mi olyan különös ebben? :rolleyes:

[e] Hozzátenném én csak pm-elek 2-3 ember között, és semmit nem csinálok ^^


???

Azzal tisztaban vagyok, hogy te csak a kozvetitest intezed, ezert is irtam (zarojelbe) a neved, mert igazabol nem azon mulik a dolog.
De ertem, akkor meg nehany nap mulva varhato, thx.
De ezt a tegnapi pisztolyszegezest nem ertem, hogy jovok a kepbe.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 3 2009 08:05am
Quote (ang3l @ Sun, 3 May 2009, 16:02)
???

Azzal tisztaban vagyok, hogy te csak a kozvetitest intezed, ezert is irtam (zarojelbe) a neved, mert igazabol nem azon mulik a dolog.
De ertem, akkor meg nehany nap mulva varhato, thx.
De ezt a tegnapi pisztolyszegezest nem ertem, hogy jovok a kepbe.


mediatorfüggő inkább, nekem Lajo egész hamar elintézte (3 vagy 4 nap volt onnantól hogy megkapta az fgm), van aki 1 hónapig ül az fgn megmég láma is :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 3 2009 08:18am
Quote (ang3l @ Sun, 3 May 2009, 16:02)
???

Azzal tisztaban vagyok, hogy te csak a kozvetitest intezed, ezert is irtam (zarojelbe) a neved, mert igazabol nem azon mulik a dolog.
De ertem, akkor meg nehany nap mulva varhato, thx.
De ezt a tegnapi pisztolyszegezest nem ertem, hogy jovok a kepbe.


Az más volt sorry :rofl:

A tieddel kapcsolatban: a gyerek Banned lett idő közben, szóval most új donor kell.

Quote (dihep @ Sun, 3 May 2009, 16:05)
mediatorfüggő inkább, nekem Lajo egész hamar elintézte (3 vagy 4 nap volt onnantól hogy megkapta az fgm), van aki 1 hónapig ül az fgn megmég láma is :D


Te se tudsz erről semmit :D
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 3 2009 08:19am
Quote (Anarkin @ Sun, 3 May 2009, 16:18)
Az más volt sorry :rofl:

A tieddel kapcsolatban: a gyerek Banned lett idő közben, szóval most új donor kell.


Semmi gond, elhiszem, hogy agyadra mennek ezek a userek allandoan.
Mozdulj ki neha, mediatoroknak is kell lazitani.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118232Next
Closed New Topic New Poll