Quote (ang3l @ Sun, 3 May 2009, 16:02)
???
Azzal tisztaban vagyok, hogy te csak a kozvetitest intezed, ezert is irtam (zarojelbe) a neved, mert igazabol nem azon mulik a dolog.
De ertem, akkor meg nehany nap mulva varhato, thx.
De ezt a tegnapi pisztolyszegezest nem ertem, hogy jovok a kepbe.
Az más volt sorry

A tieddel kapcsolatban: a gyerek Banned lett idő közben, szóval most új donor kell.
Quote (dihep @ Sun, 3 May 2009, 16:05)
mediatorfüggő inkább, nekem Lajo egész hamar elintézte (3 vagy 4 nap volt onnantól hogy megkapta az fgm), van aki 1 hónapig ül az fgn megmég láma is

Te se tudsz erről semmit
