Quote (H4xooR @ 4 May 2012 18:51)
magyar yt/10
lehet egyáltalán állítani? ^^
mert nekem ez magától magyar, soha a büdös életben nem állítottam rajta nyelvet.
/e én a beállításoknál nem találtam ilyet. lehet az account nyelvét kell átállítani.
amúgy sokkal nagyobb retardáltság ilyenbe belekötni, mint így használni.
This post was edited by CyberPunk666 on May 4 2012 11:54am