Quote (fahrii @ 4 May 2012 11:55)
ki kéne már vinni 1x

mi Fejjel kivittük már egyszer, a végén mikor a főnöködnek a diszkójába vagy és ömlenek be az emberek+ a főnököd meg kell védened, az nagyon impossibru, nem is tudom hogy csináltam meg. meg előtte vagy utánna van egy olyan hogy helikopterrel a városba egy kocsit kell kergetni, azt nem is tudtam megcsinálni csak Fej...
This post was edited by kusziyoker on May 4 2012 05:46am