☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev
1
1140
1141
1142
1143
1144
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 360948
Replies: 16495
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#11411
Jan 12 2014 04:49pm
Quote (iceblade777 @ 13 Jan 2014 00:25)
kéne hozzá egy magyar sub, nincs kedvem angolul megnézni
tanulj meg angolul bazdmeg hogy lehet igy élni
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#11412
Jan 12 2014 04:50pm
Quote (RRC @ 12 Jan 2014 23:49)
tanulj meg angolul bazdmeg hogy lehet igy élni
nekem fel se tűnne, csak nem találom hol tudnám megvenni
iceblade777
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold
:
0.00
#11413
Jan 12 2014 04:58pm
Quote (RRC @ Jan 12 2014 11:49pm)
tanulj meg angolul bazdmeg hogy lehet igy élni
tudok angolul bazdmeg és szoktam is angolul filmet nézni de ezt hunsubbal szeretném mert kurva sok szöveg van benne . (egy átlag filmnél ~1000 sor, ennél 3000)
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#11414
Jan 12 2014 05:13pm
Quote (iceblade777 @ 13 Jan 2014 00:58)
tudok angolul bazdmeg és szoktam is angolul filmet nézni de ezt hunsubbal szeretném mert kurva sok szöveg van benne . (egy átlag filmnél ~1000 sor, ennél 3000)
lassan olvasol :XD
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#11415
Jan 13 2014 06:55am
előzetes alapján elég jónak tűnik
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#11416
Jan 13 2014 07:23am
Quote (kusziyoker @ Jan 13 2014 01:55pm)
előzetes alapján elég jónak tűnik
http://www.youtube.com/watch?v=cCbZ7ELgR3M
emma watson :3
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#11417
Jan 13 2014 08:24am
dafuq
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#11418
Jan 13 2014 08:26am
van mar 720p wolf of the wall street rip?____?
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#11419
Jan 13 2014 08:34am
megneztem az "új" old boyt, hát egy nagy szar feldolgozás lett az amcsik már nem tudnak mihez kezden. a dél-kóreai ezerszer jobb.
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#11420
Jan 13 2014 08:38am
Quote (SummertimeClothes @ Jan 13 2014 03:26pm)
van mar 720p wolf of the wall street rip?____?
az erosen meglepne, tekintve hogy most megy a mozikban
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1140
1141
1142
1143
1144
1650
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact