d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1113911401141114211431650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 10 2014 11:27am
Quote (kusziyoker @ 10 Jan 2014 11:39)

omg, izlesek es pofonok, nekem ezerszer jobban bejott a masodik resz. az elso a moziba nagyon tetszett , de utána nem nagyon neztem meg, mint a gyuuk urat , azt evente ketszer megnezem. bar ennel a masodiknal mar azt vettem eszre hogy Peternek is nehez ujat mutatni, mivel kb ugyanazok a helyszinek kosztumok szornyek szofordulatok mint a gyuruk uraba.
Igy neha mint pl Gandalf is ugyanazokat a szavakat kifejezeseket hasznalja, ez kicsit zavart is.


[enyhe spoiler]
azért az utolsó félórában nagyon kitettek magukért, nekem az a sárkány rohadtul bejött
[/spoiler]
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 10 2014 11:47am
http://www.imdb.com/title/tt1535109/?ref_=nv_sr_2
9,5 / 10

kurvajó film, élveztem végig
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 11 2014 11:46am
http://www.imdb.com/title/tt1235166/?ref_=nv_sr_1
Un prophète
8/10
egesz jo nem egy atlagos borton-akciofilm de pont ezert lett jo
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 01:37pm
van captain phillips a boltokban, épp most kezdtem
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 12 2014 02:01pm
Quote (Anarkin @ 12 Jan 2014 20:37)
van captain phillips a boltokban, épp most kezdtem


nem fogod megbánni.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 12 2014 02:06pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 10 2014 07:27pm)
[enyhe spoiler]
azért az utolsó félórában nagyon kitettek magukért, nekem az a sárkány rohadtul bejött
[/spoiler]


Ezek az ujabb filmek lel
Rohogtem, mikor a sarkany meg bilbo nyugisan elkezdtek megbeszelni a dolgokat. Aztan kb hatc kozben lett vege a filmnek, mondtam o k j.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 12 2014 02:25pm
Megnéztem a Wall Street farkasát

nekem nagyon tetszett csak egy picit hosszura sikerült

Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jan 12 2014 04:25pm
Quote (Inakwo @ Jan 12 2014 09:25pm)
Megnéztem a Wall Street farkasát

nekem nagyon tetszett csak egy picit hosszura sikerült


kéne hozzá egy magyar sub, nincs kedvem angolul megnézni
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 12 2014 04:43pm
Quote (putincykavodka @ 12 Jan 2014 22:06)
Ezek az ujabb filmek lel
Rohogtem, mikor a sarkany meg bilbo nyugisan elkezdtek megbeszelni a dolgokat. Aztan kb hatc kozben lett vege a filmnek, mondtam o k j.


mivel a könyvben is így volt.. végülis gyerekmese az egész, tolkien a kislányának írta
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 04:48pm
Quote (qkatz @ 12 Jan 2014 21:01)
nem fogod megbánni.


loved it

Quote (iceblade777 @ 12 Jan 2014 23:25)
kéne hozzá egy magyar sub, nincs kedvem angolul megnézni


hol találtad meg? magon még nincs
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113911401141114211431650Next
Add Reply New Topic New Poll