Quote (kusziyoker @ 10 Jan 2014 11:39)
omg, izlesek es pofonok, nekem ezerszer jobban bejott a masodik resz. az elso a moziba nagyon tetszett , de utána nem nagyon neztem meg, mint a gyuuk urat , azt evente ketszer megnezem. bar ennel a masodiknal mar azt vettem eszre hogy Peternek is nehez ujat mutatni, mivel kb ugyanazok a helyszinek kosztumok szornyek szofordulatok mint a gyuruk uraba.
Igy neha mint pl Gandalf is ugyanazokat a szavakat kifejezeseket hasznalja, ez kicsit zavart is.
[enyhe spoiler]
azért az utolsó félórában nagyon kitettek magukért, nekem az a sárkány rohadtul bejött
[/spoiler]