d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1113114115116117473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 2 2021 03:55pm
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 2 Oct 2021 19:36)
Lightal próbálkoztam, de az no go. Meteor elvileg ami még jo, de az nem azonnal esik le. Legelső karim singleben Blizz + FW sorc volt :D
Terror és Hate Keyt könnyű runolni. Nila elv meteorral mehet, csak 1 CE leszednee. Key még nem esett 20-20+ runból. Se értelmes rune, csak HF IST.


Összesen 2 spirit, stealth, magefist az értékelhető gear a blizzsorcomon, 105+ fcr megvan. Ma jöttem rá, nihlat 1 perc megölni ezzel a setuppal. Amikor cold ench+spectral hit bejön egyszerre akkor exit és next game.
kb minden 10. gameben dob keyt, és ebből 3-at ott hagyok az immun miatt élve

This post was edited by hedgehogsword on Oct 2 2021 03:56pm
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Oct 2 2021 05:54pm
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Oct 2 2021 06:00pm
kiesett a 4. HR is
tschako meg meg mindig nem
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Oct 2 2021 06:41pm
megolom andarielt, esik egy nagel 30 mf
ketten irnak ram, hogy bin
eladom az egyiknek, masik kozben ir hogy hova johet, a lekrealt trade jatekban megolom andarielt es ujra dob egy nagelt 30 mffel
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 2 2021 11:27pm
Amugy mar egesz sokan fentvagyunk egy kozos discordon ahol szoktunk voicen is lenni meg egyutt baalrunozni meg ilyenek.
Ha valaki meg nincs fent es erdekel akkor pmeljen ram es kuldok linket :)
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 3 2021 02:25am
Miért ilyen nehéz bemenni egy JSP-s trade gamebe? Egyikünk sem látja a másikét, pedig EU-n vagyunk mindketten...
Eilvileg a game descriptionben meg lehet adni, hogy menyilk server...
Tippek?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 3 2021 03:24am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 3 Oct 2021 10:25)
Miért ilyen nehéz bemenni egy JSP-s trade gamebe? Egyikünk sem látja a másikét, pedig EU-n vagyunk mindketten...
Eilvileg a game descriptionben meg lehet adni, hogy menyilk server...
Tippek?


ez valami troll post?
ha nem, akkor még d2r indítás előtt a battlenet kliensen lehet eu/america régiót váltani. Game descnek semmi köze hozzá.

Quote (ThatJustHappened @ 3 Oct 2021 02:41)
megolom andarielt, esik egy nagel 30 mf
ketten irnak ram, hogy bin
eladom az egyiknek, masik kozben ir hogy hova johet, a lekrealt trade jatekban megolom andarielt es ujra dob egy nagelt 30 mffel


Quote (ThatJustHappened @ 3 Oct 2021 02:00)
kiesett a 4. HR is
tschako meg meg mindig nem



Szerintem Te valami egyedi beállításokkal játszol, postolhatnád a sub érdekében :D

This post was edited by hedgehogsword on Oct 3 2021 03:37am
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Oct 3 2021 04:36am
Quote (hedgehogsword @ Oct 3 2021 11:24am)
ez valami troll post?
ha nem, akkor még d2r indítás előtt a battlenet kliensen lehet eu/america régiót váltani. Game descnek semmi köze hozzá.






Szerintem Te valami egyedi beállításokkal játszol, postolhatnád a sub érdekében :D


ber runara varok, kieshetne mar vegre
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 3 2021 05:03am
Quote (ThatJustHappened @ 3 Oct 2021 18:36)
ber runara varok, kieshetne mar vegre


10 perc mulva jon majd a post hogy kiesett. Viszont akkor kerek 10%ot az fgbol amennyiert elment.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 3 2021 05:15am
Quote (ThatJustHappened @ Oct 3 2021 12:36pm)
ber runara varok, kieshetne mar vegre


500 nihla run utan is 0 hr :D de nem is ugazan farmoltam cst eddig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117473Next
Add Reply New Topic New Poll