Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 3 Oct 2021 10:25)
Miért ilyen nehéz bemenni egy JSP-s trade gamebe? Egyikünk sem látja a másikét, pedig EU-n vagyunk mindketten...
Eilvileg a game descriptionben meg lehet adni, hogy menyilk server...
Tippek?
ez valami troll post?
ha nem, akkor még d2r indítás előtt a battlenet kliensen lehet eu/america régiót váltani. Game descnek semmi köze hozzá.
Quote (ThatJustHappened @ 3 Oct 2021 02:41)
megolom andarielt, esik egy nagel 30 mf
ketten irnak ram, hogy bin
eladom az egyiknek, masik kozben ir hogy hova johet, a lekrealt trade jatekban megolom andarielt es ujra dob egy nagelt 30 mffel
Quote (ThatJustHappened @ 3 Oct 2021 02:00)
kiesett a 4. HR is
tschako meg meg mindig nem
Szerintem Te valami egyedi beállításokkal játszol, postolhatnád a sub érdekében
This post was edited by hedgehogsword on Oct 3 2021 03:37am