Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2015 16:54)
csak az a kérdés hogy ennek a hatására nem nőne-e meg jelentősen a drogfogyasztók és a függők száma, mert azért ugye elég sok embert elrettent most a használattól a negatív propaganda
akit idaig elrettentett, annak nem valoszinu, hogy megvaltozik a velemenye.
csak eleg rohejes, hogy 1 zoldert kerekbetornek, de ha 2liter palinkat megiszol, az np
cserebe ha ellenorzott lenne a dolog, akkor adott esetben 1 rakat elet megmentheto lenne, mert pl ott lenne a szamla a zsebedben, hogy vettel 2g kokaint.
es ha bevisznek a detoxba, az orvos nem talalgat, hanem egybol tud kezelni.
es a sok vegyesz nem kiserletezne designer cuccokkal