d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1113114115116117614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2014 08:52am
Quote (Anarkin @ Jan 8 2014 03:51pm)
1-2 órán belül megunom a tanulást és zúzhatnánk


vagyis menjünk játszani?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2014 08:52am
Quote (Anarkin @ 8 Jan 2014 15:51)
1-2 órán belül megunom a tanulást és zúzhatnánk


oks, addig lehet én is nekifekszek még 1 kicsit
(eddig is neki voltam feküdve csak a heartstonenak)

This post was edited by fahrii on Jan 8 2014 08:53am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2014 09:42am
nah 5kor gém?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2014 09:54am
Quote (Vismajor @ 8 Jan 2014 16:42)
nah 5kor gém?


én itt vagyok
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2014 02:39pm
Esti gém?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2014 04:17pm
ezekkel rakott össze (nyertük)



> tudtam hogy a következő game sorsdöntő lesz, mert amúgy nem tenne be ellenem ilyet

> következő game 7-1 nekik, tök szar voltam

> "NO NO NO NO", beindultam, mondom megbaszok mindenkit

> 16-12, első lettem, eddigi legizgalmasabb matchem mm-ben

>

:D finally
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2014 04:21pm
Megérdemelted, most rajtunk a sor :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2014 04:22pm
Quote (Anarkin @ Jan 8 2014 11:17pm)
ezekkel rakott össze (nyertük)

http://1.ii.gl/uFRgw0.png

> tudtam hogy a következő game sorsdöntő lesz, mert amúgy nem tenne be ellenem ilyet

> következő game 7-1 nekik, tök szar voltam

> "NO NO NO NO", beindultam, mondom megbaszok mindenkit

> 16-12, első lettem, eddigi legizgalmasabb matchem mm-ben

> http://1.ii.gl/pwHPrm.png

:D finally


gzgzgz!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 8 2014 04:26pm
Quote (Anarkin @ Jan 9 2014 12:17am)
ezekkel rakott össze (nyertük)

http://1.ii.gl/uFRgw0.png

> tudtam hogy a következő game sorsdöntő lesz, mert amúgy nem tenne be ellenem ilyet

> következő game 7-1 nekik, tök szar voltam

> "NO NO NO NO", beindultam, mondom megbaszok mindenkit

> 16-12, első lettem, eddigi legizgalmasabb matchem mm-ben

> http://1.ii.gl/pwHPrm.png

:D finally


az najsz
gz
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 8 2014 04:56pm
grat a legendás sashoz.



btw a franc se gondolta hogy ekkora különbség van a source és a go között. mmint ami a szórást illeti :\

This post was edited by Xundu on Jan 8 2014 04:58pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117614Next
Add Reply New Topic New Poll