d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1113114115116117198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 27 2013 04:44pm
>tfw ez a hülyeseg is ezerszer jobban meg van rajzolva mint a F/SN meg a Tsukihime

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 27 2013 04:56pm
Quote (Karan2_Returned @ 28 Apr 2013 00:44)
>tfw ez a hülyeseg is ezerszer jobban meg van rajzolva mint a F/SN meg a Tsukihime

http://www.youtube.com/watch?v=7aqZQmXSNkA


>F/SN
>Tsukihime
>anime

wat
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Apr 27 2013 05:02pm
tfw
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 27 2013 05:02pm
Quote (InfamousMythos @ 28 Apr 2013 01:02)
tfw
http://i.imgur.com/tUiP6dR.png


Nagyon le vagy maradva.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Apr 27 2013 10:40pm
Quote (Rawen @ 28 Apr 2013 01:02)
Nagyon le vagy maradva.


a vegere legalabb beindult de igy is 18 ora volt mig lejott~~

ISO Evangelion 4.0 FUCKIN NAO!!!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 28 2013 05:30am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 05:42am
Elég jók a feelek amik SnK közben jönnek.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 03:08pm
>soha nem fogod japán basement dweller otakukkal együtt moziban nézni az evat
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 28 2013 03:17pm
Belekezdtem für die lulz a Love Live!-ba, es meglepö modon egesz jo.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 12:58am
Ja egyébként szerintem ez volt az első olyan eva rész vagy movie ahol nem akartam Asukat minden megjelenésekor felgyújtani.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117198Next
Add Reply New Topic New Poll