Quote (jarabekg @ Nov 12 2013 11:37am)
amúgy nem értem, milyen elképzelés alapján járna alanyi jogon csak azért mert külföldön tanulsz neked ösztöndíj. (az állam annyira örül hogy külföldön termeled a gdpt, hogy fizessen is érte???? egyáltalán nem értem az elképzelésedet)
és minden országban van megpályázható tucatnyi ösztöndíjprogram nyilván, de azt sem fogják azért odaadni mert kismajorvagy finnbarátnővel viddapénzünk.
azt meg hogy az adott országban milyen programok vannak joshi honnan tudja?
Nem mondtam, hogy alanyi jogon
És igazából nem is állambácsis ösztöndíj volt a lényeg, mert ez nyílván értelmetlen, hanem pl az EUnak van e erre vmi kerete amit meg lehet pályázni. Mert minden honnan az ömlik, hogy mobilitás meg meg esély etc.
De igazából csak érdeklődtem, nem ezen múlik a dolog
ja, éshát mert josheide pont így tanul külföldön nem?
This post was edited by Vismajor on Nov 12 2013 04:40am