d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1113114115116117660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Dec 8 2011 05:58am
Quote (vtibor @ 8 Dec 2011 12:54)
ertem koszi
amugy ez dijszabasban is megmutatkozik vagy csak annyi, hogy olcsobban elhozol 1 keszuleket?


gyulnek pontok + vannak olyan csomagok amikhez feltetel(vagy pedig olcsobb ugy egy alap csomag)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Dec 8 2011 05:59am
Quote (fleSs @ 8 Dec 2011 13:58)
gyulnek pontok + vannak olyan csomagok amikhez feltetel(vagy pedig olcsobb ugy egy alap csomag)


akkor nem mondom fel, ha mar kibekkeltem a masfel evet
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 8 2011 06:01am
official matek help topik nincs? laci nyithatná mondjuk
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 8 2011 07:52am
Quote (N4aBz @ 8 Dec 2011 12:05)
updateltem


Ha netre kell meg villogni egy wp7es készülék tökéletesen megteszi még az első hullámból (egyik "legsmooth"-abb rendszer, iphone szint, nagyon kellemes vele internetezni). Pl egy Optimus 7es, bár ahogy nézem a djuicenál horribilis áron megy, néhány hónapja 40-50ért kiszórták a készülékeket.
Viszont lehet hardverapron még jobb példányokat találni, pl itt: http://hardverapro.hu/apro/lg%5Foptimus%5F7%5Felado%5Fuj%5Ffuggetlen%5F1%5Fev%5Flg%5Fgar%5F49%5F99/hsz%5F1-50.html
Ajánlanám még a Samu Omnia 7et is de az az igazság hogy ritka mint a fehér holló, max használtan találsz, nézz körbe a fentebbi oldalon.

A másik ami még jó vétel lehet az egy Samsung Wave 2es, bada oprendszer van alatta és nagyon profin összerakott készülék + ki fog hozzá jönni 1-2 hónapon belüle a bada 2.0 is. -> http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/16433-samsung-s8530-wave-ii

Symbianos Nokiát nem ajánlok mert az internetezés olyan rajta mint sajtreszelővel rejszolni... kb.

Android lehet még jó választás, de a kibaszott nagy hype miatt elég drágák az épkézláb készülékek, ha nem zavar h kínai a cucc akkor ZTE, nagy tudást adnak elérhető áron, de nincs meg igazán a minőségérzet (Blade, vagy Skate).
Még a Sony Ericssonnak vannak jó készülékei, pl Mini pro jó választás lehet vagy ha vennél neki egy Playt tuti rohangálna örömében ( http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/20741-sony-ericsson-xperia-play ). Esetleg Motorola Defy+ az ütésállósága és az elég jó ára miatt.

This post was edited by fahrii on Dec 8 2011 07:52am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Dec 8 2011 08:02am
Quote (Janou @ Dec 8 2011 02:01pm)
official matek help topik nincs? laci nyithatná mondjuk


thumbsup
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 8 2011 11:30am
Quote (fahrii @ 8 Dec 2011 14:52)
Ha netre kell meg villogni egy wp7es készülék tökéletesen megteszi még az első hullámból (egyik "legsmooth"-abb rendszer, iphone szint, nagyon kellemes vele internetezni).  Pl egy Optimus 7es, bár ahogy nézem a djuicenál horribilis áron megy, néhány hónapja 40-50ért kiszórták a készülékeket.
Viszont lehet hardverapron még jobb példányokat találni, pl itt: http://hardverapro.hu/apro/lgoptimus7eladoujfuggetlen1evlggar4999/hsz1-50.html
Ajánlanám még a Samu Omnia 7et is de az az igazság hogy ritka mint a fehér holló, max használtan találsz, nézz körbe a fentebbi oldalon.

A másik ami még jó vétel lehet az egy Samsung Wave 2es, bada oprendszer van alatta és nagyon profin összerakott készülék + ki fog hozzá jönni 1-2 hónapon belüle a bada 2.0 is. -> http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/16433-samsung-s8530-wave-ii

Symbianos Nokiát nem ajánlok mert az internetezés olyan rajta mint sajtreszelővel rejszolni... kb.

Android lehet még jó választás, de a kibaszott nagy hype miatt elég drágák az épkézláb készülékek, ha nem zavar h kínai a cucc akkor ZTE, nagy tudást adnak elérhető áron, de nincs meg igazán a minőségérzet (Blade, vagy Skate).
Még a Sony Ericssonnak vannak jó készülékei, pl Mini pro jó választás lehet vagy ha vennél neki egy Playt tuti rohangálna örömében ( http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/20741-sony-ericsson-xperia-play ). Esetleg Motorola Defy+ az ütésállósága és az elég jó ára miatt.


a htc wp7 se rossz, de én inkább megvárnám a nokia wp7 telefonjait, mert elég sok extrát fognak kapni a többihez képest.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 8 2011 11:32am
az x8 vagy mini pro a jobb

mind2 4990 tudnám megvenni

azt tudom hogy a mini pro az jo de milyen az x8 hozzá képest
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 8 2011 11:50am
Quote (Inakwo @ 8 Dec 2011 17:32)
az x8 vagy mini pro a jobb

mind2 4990 tudnám megvenni

azt tudom hogy a mini pro az jo de milyen az x8 hozzá képest


Mind a kettő középkategória imo, de mini pro>
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 8 2011 12:20pm
Quote (Smat @ 8 Dec 2011 18:50)
Mind a kettő középkategória imo, de mini pro>


barátnőmnek kell
annyi pénzért meg megéri
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Dec 8 2011 01:20pm
Quote (Inakwo @ Dec 8 2011 06:20pm)
barátnőmnek kell
annyi pénzért meg megéri


mini pro-ba 5 Mpixes a cam (x8ba 3,2es), és van rajta vaku. meg 1 csajnak szerintem jobban áll 1 olyan kis teló. ám hardver kb ugyanaz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117660Next
Add Reply New Topic New Poll