d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11131141151161174303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 28 2011 03:32am
Quote (zsansaccount @ May 27 2011 08:53pm)
na felrakom a gépre, azt meglátjuk elfut-e, majd írok!


rainbowshiit a nevem
addolj
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 28 2011 05:33am
Quote (harcikacsa17 @ 28 May 2011 11:19)
vissza adok egy pár karit
mikor kezdtem megvettem vagy 3-4 3150-est megy egy pár 1350-est
hogy kell/hova írni a levelet?


csak azokat lehet visszaadni,amit 30 napon belül vettél. régebbiket nem.

/e: http://support.leagueoflegends.com/ ide

This post was edited by H4xooR on May 28 2011 05:33am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 28 2011 06:20am
3afk/game lolrofl.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 28 2011 06:23am
Quote (hedgehogsword @ 28 May 2011 14:20)
3afk/game lolrofl.


ja igen ez a szar benne, h afkolnak meg kilépnek a francba és nem jön helyettük senki... akkor nem lehet mit csinálni. az még jobb, mikor a másik csapat rohadt könnyen jön, mert 5v3 van mondjuk és spamolják, h "noobs"
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 28 2011 06:40am
Quote (zsansaccount @ 28 May 2011 14:23)
ja igen ez a szar benne, h afkolnak meg kilépnek a francba és nem jön helyettük senki... akkor nem lehet mit csinálni. az még jobb, mikor a másik csapat rohadt könnyen jön, mert 5v3 van mondjuk és spamolják, h "noobs"


adj accnevet

This post was edited by hedgehogsword on May 28 2011 06:52am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 28 2011 09:12am
Quote (hedgehogsword @ 28 May 2011 14:40)
adj accnevet


Dalarchone
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 28 2011 09:45am
7-8 fele
valaki?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 28 2011 10:18am
Quote (harcikacsa17 @ May 28 2011 04:45pm)
7-8 fele
valaki?


nem vagy fenn
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 28 2011 10:20am
Quote (zsansaccount @ May 28 2011 01:23pm)
ja igen ez a szar benne, h afkolnak meg kilépnek a francba és nem jön helyettük senki... akkor nem lehet mit csinálni. az még jobb, mikor a másik csapat rohadt könnyen jön, mert 5v3 van mondjuk és spamolják, h "noobs"


/surrender ha telejsen eselytelen, olyankor kar elbaszni az idot.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 28 2011 10:24am
Quote (zsansaccount @ 28 May 2011 13:23)
ja igen ez a szar benne, h afkolnak meg kilépnek a francba és nem jön helyettük senki... akkor nem lehet mit csinálni. az még jobb, mikor a másik csapat rohadt könnyen jön, mert 5v3 van mondjuk és spamolják, h "noobs"


Ilyenkor csak ignore chat, es /surrender 20 perc utan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11131141151161174303Next
Add Reply New Topic New Poll