Quote (zsansaccount @ May 28 2011 01:23pm)
ja igen ez a szar benne, h afkolnak meg kilépnek a francba és nem jön helyettük senki... akkor nem lehet mit csinálni. az még jobb, mikor a másik csapat rohadt könnyen jön, mert 5v3 van mondjuk és spamolják, h "noobs"
/surrender ha telejsen eselytelen, olyankor kar elbaszni az idot.