d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1113114115116117122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 31 2011 08:47am
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 14:23)
nemtudom te vajon nem érezteed az iróniát abban a topikban mikor mondtam hogy "kurva okos vagyok" ?
úgy beszélek ahogy akarok, ettől még közelsem vagyok nyomorék, buzi



The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

best regards, szivesen maskoris k
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 31 2011 09:03am
Quote (kusziyoker @ 31 Aug 2011 15:40)
háhá, végre össze tudtam hozni azz összes haveromat hogy ráérjen egy esti ivászatra így a nyár végére(azzal a kifogással hogy holnap megyek pécsre, pedig nem is)


és még csajok is lesznek, egyre jobb :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2011 09:04am
aki kozel 20 eves ferfiemberkent leirja hogy konci annak instant fejloves jarna
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 31 2011 09:11am
Quote (Fej @ 31 Aug 2011 17:04)
aki kozel 20 eves ferfiemberkent leirja hogy konci annak instant fejloves jarna


this
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 31 2011 09:14am
Quote (H4xooR @ 31 Aug 2011 16:11)
this


this
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 31 2011 09:42am
Quote (Fej @ Aug 31 2011 04:04pm)
aki kozel 20 eves ferfiemberkent leirja hogy konci annak instant fejloves jarna


inb4 te most írtad le
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 31 2011 09:52am
Quote (ElCapitano @ Aug 31 2011 04:47pm)
The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!

best regards, szivesen maskoris k


ebben mit reportoltál? :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 31 2011 09:55am
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 17:52)
ebben mit reportoltál? :D


Quote
nemtudom te vajon nem érezteed az iróniát abban a topikban mikor mondtam hogy "kurva okos vagyok" ?
úgy beszélek ahogy akarok, ettől még közelsem vagyok nyomorék, buzi

helyesen kiolvasva: nyomorék *levegővétel* buzi
Avagy buzinak nevezed a korábbi mondataid által megszólított felhasználót. Persze lehet hogy nem így értetted de ilyen alapon minden flamer találna kifogást. (Ez esetben a "vagy" szó lett volna odaillő aminek viszont nyoma sincs)

~Best Regards, Ede~

This post was edited by ElCapitano on Aug 31 2011 09:56am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2011 10:04am
Quote (beni @ Aug 31 2011 04:42pm)
inb4 te most írtad le


ez védhetetlen volt
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 31 2011 10:06am
Quote (ElCapitano @ Aug 31 2011 05:55pm)
helyesen kiolvasva: nyomorék *levegővétel* buzi
Avagy buzinak nevezed a korábbi mondataid által megszólított felhasználót. Persze lehet hogy nem így értetted de ilyen alapon minden flamer találna kifogást. (Ez esetben a "vagy" szó lett volna odaillő aminek viszont nyoma sincs)

~Best Regards, Ede~


xDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117122Next
Add Reply New Topic New Poll