Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 17:52)
ebben mit reportoltál?

Quote
nemtudom te vajon nem érezteed az iróniát abban a topikban mikor mondtam hogy "kurva okos vagyok" ?
úgy beszélek ahogy akarok, ettől még közelsem vagyok nyomorék, buzi
helyesen kiolvasva: nyomorék *levegővétel* buzi
Avagy buzinak nevezed a korábbi mondataid által megszólított felhasználót. Persze lehet hogy nem így értetted de ilyen alapon minden flamer találna kifogást. (Ez esetben a "vagy" szó lett volna odaillő aminek viszont nyoma sincs)
~Best Regards, Ede~
This post was edited by ElCapitano on Aug 31 2011 09:56am