d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1113114115116117440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 19 2010 02:59pm
Quote (chickenbone @ Sep 19 2010 08:38pm)
jo a sigem homik?
fezmin 4 prezident


nemlátom
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 19 2010 03:01pm
Quote (sylke @ Sep 19 2010 10:59pm)
nemlátom


katt a profilomra kis 50% newfag
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 19 2010 03:02pm
Quote (chickenbone @ Sep 19 2010 09:01pm)
katt a profilomra kis 50% newfag


álat
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 19 2010 03:10pm
Quote (chickenbone @ 19 Sep 2010 22:38)
jo a sigem homik?
fezmin 4 prezident


nem
sharpent kéne használni
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 19 2010 03:11pm
Quote (Ad4mz @ Sep 19 2010 11:10pm)
nem
sharpent kéne használni


az mit tud?
vmi élleség állitás?

This post was edited by chickenbone on Sep 19 2010 03:11pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 19 2010 03:12pm
Quote (chickenbone @ 19 Sep 2010 23:11)
az mit tud?
vmi élleség állitás?


igen és nem lesz ilyen homály feje szegénynek
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 19 2010 03:14pm
Quote (Ad4mz @ Sep 19 2010 11:12pm)
igen és nem lesz ilyen homály feje szegénynek


amugy igen, ezt en is probaltam mondani fezminnek csakhát en nem értek hozzá annyira
nemtom h mennyira pofatlanság belenyulni más munkájába de ezt elbirná a sig tényleg
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 19 2010 03:17pm
Quote (chickenbone @ 19 Sep 2010 23:14)
amugy igen, ezt en is probaltam mondani fezminnek csakhát en nem értek hozzá annyira
nemtom h mennyira pofatlanság belenyulni más munkájába de ezt elbirná a sig tényleg


Ha valaki tud rajta javítani nyugodtan belenyúlhat. :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 19 2010 04:13pm



Nem tudom mennyire észrevehető a különbség, remélem Fezmin sem fog megharagudni hogy belenyúltam.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 10:47pm
Quote (Smat @ Sep 19 2010 10:13pm)
http://i56.tinypic.com/s0zhol.jpg


Nem tudom mennyire észrevehető a különbség, remélem Fezmin sem fog megharagudni hogy belenyúltam.


rosszul vagyok a sigjeidtől
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117440Next
Closed New Topic New Poll