Quote (Ad4mz @ Sep 19 2010 11:12pm)
igen és nem lesz ilyen homály feje szegénynek
amugy igen, ezt en is probaltam mondani fezminnek csakhát en nem értek hozzá annyira
nemtom h mennyira pofatlanság belenyulni más munkájába de ezt elbirná a sig tényleg