Quote (RRC @ Mon, 17 Aug 2009, 14:30)
átlagba mennyi xp? win/loss?
attól függ hány cpt foglal el az oldalad mert azok után kapsz xpt (0.2 bar/cp kb)
ha nyertek 1.5-2bar/av
ha az ellenfél nyer akkor ennek a fele sincs de az is megesik hogy semmi ha "noobok vagytok"
meg ennek a bg expelésnek az is a nagy előnye hogy bár a rested xp nem hat rá, tolódik tovább^^
elég bg függő mennyit kapsz, nekem mákom van mert bloodlust battlegroupban sokkal jobb az ally, 15avből 13as winnig stroke volt - mondjuk ez meg unalmas, akármennyire jó is az xp
/e
Quote (bajcli @ Mon, 17 Aug 2009, 23:25)
nem, hanem azért, mert ő csak instázott meg bgzett 80ig

szerintem már wotlk alatt csinálta a palát, bár nemtom biztosan.
wotlk alatt csináltam ja
de mivel az első talenttől fogva prot volt a pala nem volt nehéz groupot találni szóval nem igazán kellett questelnem
75 után meg csak az volt a cél hogy minél hamarabb 80 legyek, questelés ráér utána, akkor legaláb még soksok pénzt is kapok belőle és nem kell farmolni, ráadásul így könnyebb a group questeket is solozni
és 1k quest achitól még mindig elég messze vagyok^^
az meg a másik hogy a sok bg miatt 80ra megvan a full pvp set és nem kell vele szarozni núb cuccban
This post was edited by Hellmarch on Aug 17 2009 04:39pm