d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11131141151161171887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 03:13pm
Quote (bajcli @ Mon, Aug 17 2009, 09:54pm)
jó, de amikor te játszottál, akkor volt valami buzi world event is, meg különbenis leszarom őket :(
DE AZÉRT PETINSZNÉL MÁR VAGY 200-ZAL TÖBB KVESZTET CSINÁLTAM, PEDIG Ő MÁR 80AS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


mert te wotlkban kezdtél el jáccani !! és ez a buzi nem tudja azt ami előtte volt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 03:22pm
Quote (*varti @ Mon, 17 Aug 2009, 23:10)
az a world event kb +30-40 achi :D

amugy explore-oztam


hát nekem azerothon kábé 8 zóna lehet csak meg, azok, amelyiken az összes kvesztet is megcsináltam, többhöz meg nem volt kedvem ezen a ronda dagadt lovon...
outlanden meg már 3-4 megvan, de a többibe kábé be se fogom tenni a lábam, northrend sokkaljobb, mer ott hó van meg tél :wub:

Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 23:13)
mert te wotlkban kezdtél el jáccani !! és ez a buzi nem tudja azt ami előtte volt


ezt meg nemértem :(
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 03:24pm
Quote (bajcli @ Mon, Aug 17 2009, 10:22pm)
hát nekem azerothon kábé 8 zóna lehet csak meg, azok, amelyiken az összes kvesztet is megcsináltam, többhöz meg nem volt kedvem ezen a ronda dagadt lovon...
outlanden meg már 3-4 megvan, de a többibe kábé be se fogom tenni a lábam, northrend sokkaljobb, mer ott hó van meg tél :wub:



ezt meg nemértem :(


azokat a questeket amiket az achievement cucc előtt csináltál azt nem mutatja, ugyhogy gondolom dihe... HELLMARCHNAK ezé van kevesebb questje
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 03:25pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 23:24)
azokat a questeket amiket az achievement cucc előtt csináltál azt nem mutatja, ugyhogy gondolom dihe... HELLMARCHNAK ezé van kevesebb questje


nem, hanem azért, mert ő csak instázott meg bgzett 80ig :D
szerintem már wotlk alatt csinálta a palát, bár nemtom biztosan.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2009 03:26pm
Quote (bajcli @ Mon, 17 Aug 2009, 23:25)
nem, hanem azért, mert ő csak instázott meg bgzett 80ig :D
szerintem már wotlk alatt csinálta a palát, bár nemtom biztosan.


wtf te wowozol?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 03:27pm
Quote (GoreKnight9 @ Mon, 17 Aug 2009, 23:26)
wtf te wowozol?


csak vagy másfél hónapja :wacko:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 03:36pm
Quote (Vharimatras @ Mon, Aug 17 2009, 11:53am)
aham értem, köszi akkor ez még halasztva lesz :D


megvan
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 17 2009 03:38pm
Quote (bajcli @ Mon, Aug 17 2009, 10:27pm)
csak vagy másfél hónapja :wacko:


buzi kocka
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 03:46pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Mon, 17 Aug 2009, 23:38)
buzi kocka


:unsure:
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 17 2009 04:33pm
Quote (RRC @ Mon, 17 Aug 2009, 14:30)
átlagba mennyi xp? win/loss?


attól függ hány cpt foglal el az oldalad mert azok után kapsz xpt (0.2 bar/cp kb)
ha nyertek 1.5-2bar/av
ha az ellenfél nyer akkor ennek a fele sincs de az is megesik hogy semmi ha "noobok vagytok"
meg ennek a bg expelésnek az is a nagy előnye hogy bár a rested xp nem hat rá, tolódik tovább^^

elég bg függő mennyit kapsz, nekem mákom van mert bloodlust battlegroupban sokkal jobb az ally, 15avből 13as winnig stroke volt - mondjuk ez meg unalmas, akármennyire jó is az xp

/e
Quote (bajcli @ Mon, 17 Aug 2009, 23:25)
nem, hanem azért, mert ő csak instázott meg bgzett 80ig :D
szerintem már wotlk alatt csinálta a palát, bár nemtom biztosan.


wotlk alatt csináltam ja
de mivel az első talenttől fogva prot volt a pala nem volt nehéz groupot találni szóval nem igazán kellett questelnem
75 után meg csak az volt a cél hogy minél hamarabb 80 legyek, questelés ráér utána, akkor legaláb még soksok pénzt is kapok belőle és nem kell farmolni, ráadásul így könnyebb a group questeket is solozni
és 1k quest achitól még mindig elég messze vagyok^^
az meg a másik hogy a sok bg miatt 80ra megvan a full pvp set és nem kell vele szarozni núb cuccban

This post was edited by Hellmarch on Aug 17 2009 04:39pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11131141151161171887Next
Add Reply New Topic New Poll