d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11131141151161174114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 06:28pm
Quote (Floodban @ Fri, 4 Jul 2008, 01:26)
btw 30 slot lesz az invben a bagokkal, nehogymár ez ne legyen elég....
sztem jo igy


nem kevés, szerintem inkább irreálisan sok lesz....
képzeld el, hogy egy karakter cipel magával 30 mellvértet, vagy kétkezes pallost... biggrin.gif
namindegy, én belenyugszom, a játékélmény rovására tutira nem megy, csak könnyebb lesz tőle a játék.
(nem szoktam játék közben olyanokon agyalni, hogy vajon realisztikus-e, ha x mellvértet cipel magával a karim, akkor már azon is fenn kéne, hogy akadjak, hogy tűzlabdákat lődöz a tenyeréből, stbstb, szal sok értelme nincsen...)
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jul 3 2008 11:17pm
öhm ha jól emlékszem olvastam pár posttal, vagy oldallal ezelőtt h a kiraktak az oldalra egy gemet. most jelenleg az elvanagyerekhajátszik stílusban kattintgatok rajta. gondolom ugyanugy nincs semmi értelme mint a cseten található gemnek.
am act3ban nem a flayerek a helyi bennszülöttek ?
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 4 2008 01:09am
Quote (Xundu @ Fri, 4 Jul 2008, 07:17)
öhm ha jól emlékszem olvastam pár posttal, vagy oldallal ezelőtt h a kiraktak az oldalra egy gemet. most jelenleg az elvanagyerekhajátszik stílusban kattintgatok rajta. gondolom ugyanugy nincs semmi értelme mint a cseten található gemnek.
am act3ban nem a flayerek a helyi bennszülöttek ?


Latjatok mondom en, hogy a gem az jo cucc :-D.

De a azok bennszulottek, annyira, hogy nem kint szulettek :-). De nagyjabol onnan lett kiemelve a kaszt szerintem.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 4 2008 01:12am
Quote (Soulles @ Fri, 4 Jul 2008, 09:09)
Latjatok mondom en, hogy a gem az jo cucc :-D.

De a azok bennszulottek, annyira, hogy nem kint szulettek :-). De nagyjabol onnan lett kiemelve a kaszt szerintem.

Több, mint valószínű ^^

Honnan máshonnan? ohmy.gif
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Jul 4 2008 01:35am
Quote (David_ibolykane @ Fri, 4 Jul 2008, 09:12)
Több, mint valószínű ^^

Honnan máshonnan? ohmy.gif


mittomén, siman kitalalhatnak valamit :-P

Nice fgz :-P
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 4 2008 02:15am
http://tv.gamestar.hu/video/diablo-3-gameplay-magyarul
gameplay vid magyarul, csak nem látszik a kép széle
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2008 02:39am
Quote (Szerintem @ Fri, 4 Jul 2008, 10:15)
http://tv.gamestar.hu/video/diablo-3-gameplay-magyarul
gameplay vid magyarul, csak nem látszik a kép széle


Most néztem meg először , mondhatni leesett az állam , de nagyon is ^^
Remélem mire kijön lesz egy jobb configom és el fog majd futni vhogy. Nagyon tetszett ez a zombie fal dolog a skillek között
Member
Posts: 1,614
Joined: Mar 15 2007
Gold: 45,000.00
Warn: 10%
Jul 4 2008 04:13am
mikor fogják kiadni magyarországon?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 4 2008 04:20am
Quote (domi12 @ Fri, Jul 4 2008, 11:13am)
mikor fogják kiadni magyarországon?


1-2 év mulva (és nagy valoszinuseggel junius végén)
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2008 04:40am
már most tudom h függö leszek laugh.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11131141151161174114Next
Closed New Topic New Poll