☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
113
114
115
116
117
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40502
Replies: 1619
Track Topic
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#1141
Mar 24 2009 05:22am
Quote (jspogmg @ Tue, Mar 24 2009, 01:19pm)
nem szeretem a dragonball-t valamiért
amúgy azon gondolkozok hogy lehet hogy urahara és tessai is vaizard-ok?:)
na , remélem a 212 rész után okosabbak leszünk ..
amugy keddenként mien időpontban töltik fel datteeebayo-ra?
éjjel/hajnalban változó
diablo0590
Member
Posts: 5,109
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
120.20
#1142
Mar 24 2009 08:09am
asdasd
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1143
Mar 24 2009 08:16am
Quote (diablo0590 @ Tue, Mar 24 2009, 02:09pm)
asdasd
reported faszkalap
na elkezdem nézni a 212 részt
érdekes volt, kurvára várom a következő részt :)))
This post was edited by jspogmg on Mar 24 2009 08:33am
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1144
Mar 24 2009 08:48am
btw a manga milyen napokon jön ki, csütörtök?
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#1145
Mar 24 2009 09:01am
Quote (jspogmg @ Tue, Mar 24 2009, 04:48pm)
btw a manga milyen napokon jön ki, csütörtök?
csüt éjjel/pénteken reggel általában de multkor pl már csüt duán kijött de volt már hogy péntek éjjel jött meg
kopek66
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold
:
1,111.11
#1146
Mar 26 2009 06:47am
valaki meg tudja mondani mi a szám címe (esetleg linket adni hozzá ^^) ami 212es bleachben 16:24kor kezdődik?
e
áá megvan csak ~50 dalba kellett belehallgatnom xd
Bleach OST 3 - Track 17 - SOUNDSCAPE TO ARDOR
This post was edited by kopek66 on Mar 26 2009 07:09am
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1147
Mar 31 2009 05:18am
ma itt az ujj bleach anime rész ami nem fillér
wáá nemtudom kivárni
amugy 6 odikán szülcsi napcsim lesz
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#1148
Apr 2 2009 04:21pm
213.
eddigi legszarabb Bleach rész :S
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1149
Apr 2 2009 04:23pm
Quote (Vharimatras @ Thu, Apr 2 2009, 11:21pm)
213. --> eddigi legszarabb Bleach rész :S
DE AZERT EN MOST FOGOM MEGNEZNI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#1150
Apr 2 2009 04:23pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Apr 2 2009, 11:23pm)
DE AZERT EN MOST FOGOM MEGNEZNI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE AZÉRT ÉN MÁR LÁTTAM SZERDÁN MERT PRO VAGYOK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ne várj sokat
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
113
114
115
116
117
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact