d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1113114115116117162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 24 2009 05:22am
Quote (jspogmg @ Tue, Mar 24 2009, 01:19pm)
nem szeretem a dragonball-t valamiért sad.gif
amúgy azon gondolkozok hogy lehet hogy urahara és tessai is vaizard-ok?:)
na , remélem a 212 rész után okosabbak leszünk ..
amugy keddenként mien időpontban töltik fel datteeebayo-ra?


éjjel/hajnalban változó
Member
Posts: 5,109
Joined: Jan 31 2007
Gold: 120.20
Mar 24 2009 08:09am
asdasd
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 24 2009 08:16am
Quote (diablo0590 @ Tue, Mar 24 2009, 02:09pm)
asdasd


reported faszkalap
na elkezdem nézni a 212 részt smile.gif
érdekes volt, kurvára várom a következő részt :)))

This post was edited by jspogmg on Mar 24 2009 08:33am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 24 2009 08:48am
btw a manga milyen napokon jön ki, csütörtök?
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 24 2009 09:01am
Quote (jspogmg @ Tue, Mar 24 2009, 04:48pm)
btw a manga milyen napokon jön ki, csütörtök?


csüt éjjel/pénteken reggel általában de multkor pl már csüt duán kijött de volt már hogy péntek éjjel jött meg smile.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 26 2009 06:47am
valaki meg tudja mondani mi a szám címe (esetleg linket adni hozzá ^^) ami 212es bleachben 16:24kor kezdődik?
e
áá megvan csak ~50 dalba kellett belehallgatnom xd
Bleach OST 3 - Track 17 - SOUNDSCAPE TO ARDOR

This post was edited by kopek66 on Mar 26 2009 07:09am
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 31 2009 05:18am
ma itt az ujj bleach anime rész ami nem fillér smile.gif wáá nemtudom kivárni
amugy 6 odikán szülcsi napcsim lesz smile.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 2 2009 04:21pm
213. --> eddigi legszarabb Bleach rész :S
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 2 2009 04:23pm
Quote (Vharimatras @ Thu, Apr 2 2009, 11:21pm)
213. --> eddigi legszarabb Bleach rész :S


DE AZERT EN MOST FOGOM MEGNEZNI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 2 2009 04:23pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Apr 2 2009, 11:23pm)
DE AZERT EN MOST FOGOM MEGNEZNI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


DE AZÉRT ÉN MÁR LÁTTAM SZERDÁN MERT PRO VAGYOK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ne várj sokat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117162Next
Add Reply New Topic New Poll