d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1113114115116117353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,956
Joined: Feb 27 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2008 03:58pm
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 09:25pm)
Assán ugye működik mf ?

Pauda próbál meggyőzni, hogy nem, de már csomó mf assát láttam alibabával, ist monarchal, etc...


IGAZAD VOLT
MOST MÁR ÖRÜLSZ ? xd
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Jul 2 2008 04:29pm
valaki adjon egy ocu-t meg egy vipert xD
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 2 2008 04:30pm
Quote (PolearmAster @ Wed, Jul 2 2008, 11:29pm)
valaki adjon egy ocu-t meg egy vipert xD


offer?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 04:30pm
Quote (pauda @ Wed, 2 Jul 2008, 23:58)
IGAZAD VOLT
MOST MÁR ÖRÜLSZ ? xd


Igen örülök !!! biggrin.gif Mert megint igazam volt mad.gif

ÉS NEM HITTÉL NEKEM cry3.gif


/e

Quote (PolearmAster @ Thu, 3 Jul 2008, 00:29)
valaki adjon egy ocu-t meg egy vipert xD


Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...

A Beg szót nem látom itt felsorolva unsure.gif


This post was edited by Anarkin on Jul 2 2008 04:31pm
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Jul 2 2008 04:36pm
Nembaj.
Ad4mz mit kérsz?
van 1 fgm csak rád vár.

This post was edited by PolearmAster on Jul 2 2008 04:36pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 2 2008 04:37pm
Quote (PolearmAster @ Wed, 2 Jul 2008, 23:36)
Nembaj.
Ad4mz mit kérsz?
van 1 fgm csak rád vár.


és akkor 2350fgje is lesz.
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Jul 2 2008 04:38pm
Quote (hedgehogsword @ Wed, Jul 2 2008, 10:37pm)
és akkor 2350fgje is lesz.


errről van szó. helyedbe adnám simán. hogy kerek legyen az fgm:D
és segítsek egy ártatlan gyereken:'(
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 2 2008 04:41pm
Quote (PolearmAster @ Wed, Jul 2 2008, 11:36pm)
Nembaj.
Ad4mz mit kérsz?
van 1 fgm csak rád vár.


dupla big mac menüt nagy kólával, közepes krumplival, ezersziget salátát, 1 mcfreezet, almás pitét
és szeretnék 1 olyan játékot is blush.gif
Member
Posts: 6,827
Joined: Jun 28 2008
Gold: 13.37
Jul 2 2008 04:42pm
tőlem megkapod ha jó leszel
heart.gif rolleyes.gif
csak várok cserébe vmit
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 04:42pm
Quote (Ad4mz @ Thu, 3 Jul 2008, 00:41)
dupla big mac menüt nagy kólával, közepes krumplival, ezersziget salátát, 1 mcfreezet, almás pitét
és szeretnék 1 olyan játékot is blush.gif


Egy ilyenért ebben a percben most egy ladder enit adnék :asdadsasd:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113114115116117353Next
Closed New Topic New Poll