d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1113811391140114111421650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 6 2014 05:21am
Quote (TouchCow @ 6 Jan 2014 12:04)
az új jackass film :DDD
geci sokat visítottam rajta


Annak mi a címe? Mert elvileg nem a jackass folytatása.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 05:22am
Quote (Psyclon @ 6 Jan 2014 12:21)
Annak mi a címe? Mert elvileg nem a jackass folytatása.


bad grandpa
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 6 2014 05:23am
Quote (Floodban @ 6 Jan 2014 12:22)
bad grandpa


Ty. Haza megyek töltöm is.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 07:57am
Egész jó kis év lesz blockbusterekből
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 7 2014 05:41am
carriet meg don jont neztem utobbi napokban
elobbi jo szar volt, utobbi nem
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 8 2014 02:57pm
kurva jo volt a captain phillips
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 9 2014 03:23pm
hobbit 2. része egyáltalán nem tetszett annyira mint az első
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 10 2014 03:39am
Quote (Fej @ 5 Jan 2014 20:22)
megneztem a rusht, elmult par ev legjobb filmje szamomra


en is megneztem, nagyon bejott, vegig izgalmas eseménydús hangulatos volt lehet megnézem ég egy párszor.... 9,9/10

Quote (Anarkin @ 9 Jan 2014 22:23)
hobbit 2. része egyáltalán nem tetszett annyira mint az első


omg, izlesek es pofonok, nekem ezerszer jobban bejott a masodik resz. az elso a moziba nagyon tetszett , de utána nem nagyon neztem meg, mint a gyuuk urat , azt evente ketszer megnezem. bar ennel a masodiknal mar azt vettem eszre hogy Peternek is nehez ujat mutatni, mivel kb ugyanazok a helyszinek kosztumok szornyek szofordulatok mint a gyuruk uraba.
Igy neha mint pl Gandalf is ugyanazokat a szavakat kifejezeseket hasznalja, ez kicsit zavart is.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jan 10 2014 04:45am
wolf of wall street 9,5\10 Leo egy félisten bent!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 10 2014 04:46am
Quote (kusziyoker @ 10 Jan 2014 10:39)
en is megneztem, nagyon bejott, vegig izgalmas eseménydús hangulatos volt lehet megnézem ég egy párszor.... 9,9/10



omg, izlesek es pofonok, nekem ezerszer jobban bejott a masodik resz. az elso a moziba nagyon tetszett , de utána nem nagyon neztem meg, mint a gyuuk urat , azt evente ketszer megnezem. bar ennel a masodiknal mar azt vettem eszre hogy Peternek is nehez ujat mutatni, mivel kb ugyanazok a helyszinek kosztumok szornyek szofordulatok mint a gyuruk uraba.
Igy neha mint pl Gandalf is ugyanazokat a szavakat kifejezeseket hasznalja, ez kicsit zavart is.


nekem is ezerszer jobban tetszett mint az első

hát azért sokkal szebb a világ mint anno a Lotrben volt, mivel újabb a technika. Viszont a karakterek szinte hasonlók, a világ ugyan az jo hogy sok az azonos szófordulat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113811391140114111421650Next
Add Reply New Topic New Poll