Quote (Fej @ 5 Jan 2014 20:22)
megneztem a rusht, elmult par ev legjobb filmje szamomra
en is megneztem, nagyon bejott, vegig izgalmas eseménydús hangulatos volt lehet megnézem ég egy párszor.... 9,9/10
Quote (Anarkin @ 9 Jan 2014 22:23)
hobbit 2. része egyáltalán nem tetszett annyira mint az első
omg, izlesek es pofonok, nekem ezerszer jobban bejott a masodik resz. az elso a moziba nagyon tetszett , de utána nem nagyon neztem meg, mint a gyuuk urat , azt evente ketszer megnezem. bar ennel a masodiknal mar azt vettem eszre hogy Peternek is nehez ujat mutatni, mivel kb ugyanazok a helyszinek kosztumok szornyek szofordulatok mint a gyuruk uraba.
Igy neha mint pl Gandalf is ugyanazokat a szavakat kifejezeseket hasznalja, ez kicsit zavart is.