Quote (Vismajor @ Jan 5 2014 07:23pm)
Megnéztem már én is ezt a 12 dühös embert
Ahhoz elég jó volt, hogy ne legyen unalmas az, hogy 12 ember 1,5 órán keresztül beszélget.
Mondjuk lehet rossz felől közelítettem meg a filmet. Mert a jellemfejlődések fantasztikusak voltak, a párbeszédek... De maga a bűnös-nem bűnös elég gyatra volt. Nem válaszokat találtak, hogy a srác NEM bűnös, hanem csak kérdéseket, hogy lehet, hogy nem bűnös. Vagyis annyi, hogy újra kell tárgyalni az ügyet a pontokat amikben kérdések kerültek fel tisztázni. De ettől még nem lesz valaki ártatlan... Főleg nem olyan szempont alapján, hogy valaki szemüveges(az nem lehet, hogy közelre lát szarul, távolra meg kíválóan? van ilyen)
Szal jó volt, de nekem nem a világ legjobb filmje meg etc, sehol sem
nem is azon van a hangsúly, hogy most a srác bűnös-e, vagy nem, hanem hogy mennyire ignoránsan viselkednek az emberek
amúgy szerintem sem 10/10 a film messziről sem, de nagyon jól sikerült darab, az tény