d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1113511361137113811391650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 4 2014 04:21pm
Quote (Rawen @ Jan 4 2014 05:43pm)
elkezdtem nézni azokat a filmeket imdb 250ből lefele amiket vagy nem láttam vagy annyira régen, hogy már nem emlékszem rájuk de ezeket már úgyis látták a legtöbben szóval csak teszek egy ratinget meg +1

http://www.imdb.com/title/tt0060196
9/10

http://www.imdb.com/title/tt0050083
11/10


még téliszünet előtt ajánlották a 2.-at és elfelejtettem de most megveszem és megnézem
ty

This post was edited by cowding on Jan 4 2014 04:21pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 5 2014 07:18am
megnéztem egy az ripd-t

ekkora egy szart még nem basztam
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2014 07:34am
American gangster - 8/10
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 5 2014 07:48am
About time
8/10
Inkabb drama mint vigjatek/romantikus.
Egesz jo, de a karakterek jelleme tul tokeletes egy dramahoz. [SPOILER] A szoke csajt nincs az az ember aki nem dugta volna 1250x meg olyan korulmenyek kozott. Raadasul mar vissza se mehet.[/SPOILER]

Lone survivor
6,5/10
Szerintem kar volt a cimmel/a film elejevel elspoilerezni hogy egyedul marad.
A masik, hogy tulsagosan a latvanyra ment ra a film, pedig tobbet is ki lehetett volna hozni belole.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 5 2014 08:42am
Quote (Flutter @ 5 Jan 2014 14:48)
About time
8/10
Inkabb drama mint vigjatek/romantikus.
Egesz jo, de a karakterek jelleme tul tokeletes egy dramahoz. [SPOILER] A szoke csajt nincs az az ember aki nem dugta volna 1250x meg olyan korulmenyek kozott. Raadasul mar vissza se mehet.[/SPOILER]

Lone survivor
6,5/10
Szerintem kar volt a cimmel/a film elejevel elspoilerezni hogy egyedul marad.
A masik, hogy tulsagosan a latvanyra ment ra a film, pedig tobbet is ki lehetett volna hozni belole.


About time szerintem azért annyira nem volt jó.
Egyszer nézős max.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 08:49am
Quote (Psyclon @ 5 Jan 2014 15:42)
About time szerintem azért annyira nem volt jó.
Egyszer nézős max.


noob
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 5 2014 08:54am
Quote (Anarkin @ 5 Jan 2014 15:49)
noob


Hat faszom az idő utazó felesége vagy melyik sokkal jobb ennél.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 5 2014 09:00am
12 years a slave
Rush
Cleanskin
Out of the Furnace

Ezek kozul latta mar valamelyiket valaki?
Velemeny?
Elso 2 gondolom eleg jo, legalabbis eleg nagy a hype korulottuk.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 09:05am
Quote (Flutter @ Jan 5 2014 04:00pm)
12 years a slave
Rush
Cleanskin
Out of the Furnace

Ezek kozul latta mar valamelyiket valaki?
Velemeny?
Elso 2 gondolom eleg jo, legalabbis eleg nagy a hype korulottuk.


Rush nem volt akkora élmény mint vártam, de lauda és hunt kurva jól van benne megalakítva, n1
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 11:23am
Megnéztem már én is ezt a 12 dühös embert
Ahhoz elég jó volt, hogy ne legyen unalmas az, hogy 12 ember 1,5 órán keresztül beszélget.
Mondjuk lehet rossz felől közelítettem meg a filmet. Mert a jellemfejlődések fantasztikusak voltak, a párbeszédek... De maga a bűnös-nem bűnös elég gyatra volt. Nem válaszokat találtak, hogy a srác NEM bűnös, hanem csak kérdéseket, hogy lehet, hogy nem bűnös. Vagyis annyi, hogy újra kell tárgyalni az ügyet a pontokat amikben kérdések kerültek fel tisztázni. De ettől még nem lesz valaki ártatlan... Főleg nem olyan szempont alapján, hogy valaki szemüveges(az nem lehet, hogy közelre lát szarul, távolra meg kíválóan? van ilyen)

Szal jó volt, de nekem nem a világ legjobb filmje meg etc, sehol sem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113511361137113811391650Next
Add Reply New Topic New Poll