d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1113311341135113611371650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 06:28am
Quote (-joey- @ 3 Jan 2014 13:22)
Jaja. Dumbledore-t pedig Piton ölte meg, de igazából nem volt gyilkosság, mert Dumbledore már haldoklott, vagyis Piton végig a jó oldalon állt.


Jaja, [SPOILER]Tyriel meg nigger[/SPOILER].
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2014 07:19am
Quote (fahrii @ Jan 3 2014 01:28pm)
Jaja, [SPOILER]Tyriel meg nigger[/SPOILER].


ki az a tyriel
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 3 2014 06:39pm
Reg lattam ekkora szart mint ez a now u see me
Talan csak a gravity volt rosszabb
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 4 2014 04:59am
Elsején felkelni nem tudtam az ágyból szóval mozimaratont tartottam.

Monsters university - Hozta amit elvártam tőle, szerintem jó kis mese.
Insidious chapter 2 - Nem vagyok oda a szellemes horror filmekért de elmegy.
Prisoners - Nagyon tetszett, mindenképp ajánlom.
Empire state - Semmi különös, egyszer nézős bankrablós krimi.

Gravity - Nagyon vártam, hogy végre megvehessem jó minőségben és örültem, hogy végre készül egy ilyen témájú film. Látványos az tény... viszont arra számítottam, hogy hitelesebb, valósághűbb lesz. SPOILER!!! Amikor Clooney kapaszkodik a csajba és valami megmagyarázhatatlan erő húzza az ellenkező irányba akkor elég csalódott lettem. És rengeteg ilyen van a filmben. Sandra Bullock lekapcsolja magát az elején a pörgő, forgó rúd féle törmelékről és hirtelen lelassul mintha egy ejtőernyőt nyitott volna a légkörben zuhanás közben. Áh... Nem tetszett és nagy csalódás volt a film.

Halálhegy - A Dyatlov rejtély - Kicsit olyan dokumentum film jellegűvé csinálták meg és valós történeten alapul állítólag. Ki akartam kapcsolni mert dok film de aztán elkezdett érdekes lenni. A vége viszont akkora mindfuck, hogy nem tértem magamhoz egy jó ideig. Ha másért nem, a vége miatt érdemes egyszer megnézni de felelősséget nem vállalok az elpusztult agysejtekért és a kialakult agyrákért.

The colony - nagyon rossz volt. Több szót nem is pazarlok rá.

Side effects - Catherine Zeta-Jones még mindig jó csaj.

Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jan 4 2014 05:17am
Időről időre (About time) - nagyon jó volt, valszeg ujra megnézem hamarosan
Carrie - a régit nem láttam, könyvet nem olvastam de nekem nagyon gyengének tünt, horror kategóriában nagyon kevés
Jackass - Bad Grandpa - nem volt rossz, néha már én éreztem kínosan magam :D
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jan 4 2014 05:40am
Quote (iceblade777 @ 4 Jan 2014 12:17)
Időről időre (About time) - nagyon jó volt, valszeg ujra megnézem hamarosan
Carrie - a régit nem láttam, könyvet nem olvastam de nekem nagyon gyengének tünt, horror kategóriában nagyon kevés
Jackass - Bad Grandpa - nem volt rossz, néha már én éreztem kínosan magam :D


az időről időrét én is most láttam
nem nézem meg egy darabig újra, de nekem is bejött :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 4 2014 05:45am
expendables 2 - a maga műfajában zseniális
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2014 06:27am
Quote (Saenchai @ Jan 4 2014 12:45pm)
expendables 2 - a maga műfajában zseniális


Megharapott egy kobra
aztán 30nap szenvedés után
kimúlt

ha nem pont így van sry, régen láttam, de itt kurva nagyot röhögtem
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2014 06:28am
Grotesque
most végeztem vele
nem is irok véleményt csak a feliratbol vagok be egy reszletet

Nem szegem meg az ígéretem,
de mégse vagyok annyira felizgatva,
hogy elengedjelek titeket.
Na most be tudod bizonyítani,
hogy kész vagy meghalni érte.
Ejtek egy sima vágást és
kihúzom a végbeled.
Ott vágom el a végbeled,
ahol a belek végződnek.
Aztán felkötöm a beled ide.
Amig a beled itt lóg...
mehetsz felé.
Itt egy olló.
A beled csak eddig fog elérni,
tehát el kell majd vágnod,
vágd le a köteleket róla...
és szabadítsd ki.
Ha meg tudod csinálni,
elengedem.
De te esetleg meghalsz...
Esetleg!
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2014 07:16am
Jaj
iso help
Egy vígjátékot keresek, egy csapat fiatal vmi erdőben egy faházban zsúfolódik és halomra ölik egymást véletlenül
de így belelöki a haverját a fadaráló gépbe, meg csupa ilyen faszság
sírva röhögtem rajta de most biztos nem fog eszembe jutni a címe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113311341135113611371650Next
Add Reply New Topic New Poll