Elsején felkelni nem tudtam az ágyból szóval mozimaratont tartottam.
Monsters university - Hozta amit elvártam tőle, szerintem jó kis mese.
Insidious chapter 2 - Nem vagyok oda a szellemes horror filmekért de elmegy.
Prisoners - Nagyon tetszett, mindenképp ajánlom.
Empire state - Semmi különös, egyszer nézős bankrablós krimi.
Gravity - Nagyon vártam, hogy végre megvehessem jó minőségben és örültem, hogy végre készül egy ilyen témájú film. Látványos az tény... viszont arra számítottam, hogy hitelesebb, valósághűbb lesz. SPOILER!!! Amikor Clooney kapaszkodik a csajba és valami megmagyarázhatatlan erő húzza az ellenkező irányba akkor elég csalódott lettem. És rengeteg ilyen van a filmben. Sandra Bullock lekapcsolja magát az elején a pörgő, forgó rúd féle törmelékről és hirtelen lelassul mintha egy ejtőernyőt nyitott volna a légkörben zuhanás közben. Áh... Nem tetszett és nagy csalódás volt a film.
Halálhegy - A Dyatlov rejtély - Kicsit olyan dokumentum film jellegűvé csinálták meg és valós történeten alapul állítólag. Ki akartam kapcsolni mert dok film de aztán elkezdett érdekes lenni. A vége viszont akkora mindfuck, hogy nem tértem magamhoz egy jó ideig. Ha másért nem, a vége miatt érdemes egyszer megnézni de felelősséget nem vállalok az elpusztult agysejtekért és a kialakult agyrákért.
The colony - nagyon rossz volt. Több szót nem is pazarlok rá.
Side effects - Catherine Zeta-Jones még mindig jó csaj.