Quote (-joey- @ Jan 3 2014 01:14pm)
A fürdőszobai jelenet szvsz az egyik legjobb a műfajban.
Nem voltrossz bár durván látszott a CGI
mikor a kisgyerek elmerült a padlóban nekem jobban tetszett
Quote (fahrii @ Jan 3 2014 01:15pm)
Az volt a legdurvább amikor kiderült a végén, hogy a kislány a gyilkos.
uwot?