d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1113211331134113511361650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 04:38am
Quote (Namechange @ 3 Jan 2014 10:53)
Ha eljön Joe Black 10/10, bár picit hosszú, de azért még mindig 10/10
Seven Pounds Szintúgy 10/10


ezek eléggé alapfilmek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2014 04:45am
Quote (fahrii @ 3 Jan 2014 11:38)
ezek eléggé alapfilmek


egyiket se láttam, megéri?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 05:38am
Quote (tevetava @ 3 Jan 2014 11:45)
egyiket se láttam, megéri?


Meg bizony.

This post was edited by fahrii on Jan 3 2014 05:40am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 3 2014 05:57am
Quote (tevetava @ 3 Jan 2014 12:45)
egyiket se láttam, megéri?


Még szép hogy!
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 3 2014 06:00am
Tegnap megneztuk a mirrorst, egyik legjobb horror volt amit lattam, tenyleg jo volt,es a vegere sem szamitottam
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 3 2014 06:14am
Quote (Vismajor @ Jan 3 2014 01:00pm)
Tegnap megneztuk a mirrorst, egyik legjobb horror volt amit lattam, tenyleg jo volt,es a vegere sem szamitottam


A fürdőszobai jelenet szvsz az egyik legjobb a műfajban.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 06:15am
Quote (-joey- @ 3 Jan 2014 13:14)
A fürdőszobai jelenet szvsz az egyik legjobb a műfajban.


Az volt a legdurvább amikor kiderült a végén, hogy a kislány a gyilkos.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 3 2014 06:16am
Quote (fahrii @ 3 Jan 2014 13:15)
Az volt a legdurvább amikor kiderült a végén, hogy a kislány a gyilkos.


ty for info
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 3 2014 06:22am
Quote (fahrii @ Jan 3 2014 01:15pm)
Az volt a legdurvább amikor kiderült a végén, hogy a kislány a gyilkos.


Jaja. Dumbledore-t pedig Piton ölte meg, de igazából nem volt gyilkosság, mert Dumbledore már haldoklott, vagyis Piton végig a jó oldalon állt.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 3 2014 06:25am
Quote (-joey- @ Jan 3 2014 01:14pm)
A fürdőszobai jelenet szvsz az egyik legjobb a műfajban.


Nem voltrossz bár durván látszott a CGI
mikor a kisgyerek elmerült a padlóban nekem jobban tetszett
Quote (fahrii @ Jan 3 2014 01:15pm)
Az volt a legdurvább amikor kiderült a végén, hogy a kislány a gyilkos.


uwot?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113211331134113511361650Next
Add Reply New Topic New Poll