Quote (Vismajor @ 1 Jan 2014 20:51)
Rush
Nekem tetszett, nagyon hitelesen formázták meg Hunt és Lauda szerepét, 1000/1000 ofc
nekem ez csak olyan 7.5, nem értem miért olyan nagy szám
- az autós jelenetek kritikán aluliak!!!! de komolyan, ha ilyen "nagy" filmet akarnak csinálni, akkor összehozhattak volna 1-2 ilyen jelenetet...
http://www.youtube.com/watch?v=KryxP00vnmA- kiakadtam amikor a végén Hunt a boxba hajtott és közölték vele, hogy x helyet kellene hoznia, ami kb lehetetlen, majd vége a kerékcserének és még 10 percig áll a boxban és beszélgetnek?!!!!!!!?????????