d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1113111321133113411351650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 1 2014 12:42pm
Quote (tevetava @ 1 Jan 2014 20:40)
történik egy csomó király dolog, jellemfejlődés, akció, majd jön a vége.. jah, hogy ja, hát akkor basszátok meg


kicsit mintha megerőszakolták volna az egész filmet a "csattanóval"
10/10 közelében sincs
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 1 2014 12:43pm
Quote (fahrii @ 1 Jan 2014 19:42)
kicsit mintha megerőszakolták volna az egész filmet a "csattanóval"
10/10 közelében sincs


ez
leginkább 0/10, annyira felbaszott, hogy így el lehet kúrni egy filmet
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 1 2014 12:47pm
leginkabb 10/0
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 1 2014 12:51pm
Rush

Nekem tetszett, nagyon hitelesen formázták meg Hunt és Lauda szerepét, 1000/1000 ofc
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 1 2014 03:13pm
Quote (Vismajor @ 1 Jan 2014 20:51)
Rush

Nekem tetszett, nagyon hitelesen formázták meg Hunt és Lauda szerepét, 1000/1000 ofc


nekem ez csak olyan 7.5, nem értem miért olyan nagy szám

- az autós jelenetek kritikán aluliak!!!! de komolyan, ha ilyen "nagy" filmet akarnak csinálni, akkor összehozhattak volna 1-2 ilyen jelenetet... http://www.youtube.com/watch?v=KryxP00vnmA
- kiakadtam amikor a végén Hunt a boxba hajtott és közölték vele, hogy x helyet kellene hoznia, ami kb lehetetlen, majd vége a kerékcserének és még 10 percig áll a boxban és beszélgetnek?!!!!!!!?????????
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 1 2014 03:15pm
Quote (Akizk @ 1 Jan 2014 22:13)
nekem ez csak olyan 7.5, nem értem miért olyan nagy szám

-  az autós jelenetek kritikán aluliak!!!! de komolyan, ha ilyen "nagy" filmet akarnak csinálni, akkor összehozhattak volna 1-2 ilyen jelenetet... http://www.youtube.com/watch?v=KryxP00vnmA
- kiakadtam amikor a végén Hunt a boxba hajtott és közölték vele, hogy x helyet kellene hoznia, ami kb lehetetlen, majd vége a kerékcserének és még 10 percig áll a boxban és beszélgetnek?!!!!!!!?????????


!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 1 2014 03:16pm
Quote (Rawen @ 1 Jan 2014 23:15)
!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!


mivan????????
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 1 2014 03:19pm
Quote (Akizk @ 1 Jan 2014 23:16)
mivan????????


már megszokhattad volna tőle ezt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2014 10:17pm
About Time

szupi, 10/10 gyanús

This post was edited by Anarkin on Jan 2 2014 10:46pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 3 2014 03:53am
Ha eljön Joe Black 10/10, bár picit hosszú, de azért még mindig 10/10
Seven Pounds Szintúgy 10/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113111321133113411351650Next
Add Reply New Topic New Poll