d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1113011311132113311341650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 1 2014 12:04pm
mondjatok már olyan filmet ami 10/10
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Jan 1 2014 12:07pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 1 2014 07:04pm)
mondjatok már olyan filmet ami 10/10


életrevalók
szemfényvesztők
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 1 2014 12:09pm
Quote (Ghostmasterq @ 1 Jan 2014 20:04)
mondjatok már olyan filmet ami 10/10


50/50

CWUTIDIDTHAR?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 1 2014 12:11pm
Quote (Rehmos @ 1 Jan 2014 19:07)
életrevalók
szemfényvesztők


ezeket láttam már, de hasonlók jöhetnek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 1 2014 12:30pm
Quote (Rehmos @ Jan 1 2014 07:07pm)
életrevalók
szemfényvesztők


nem és nem
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Jan 1 2014 12:32pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 1 2014 07:11pm)
ezeket láttam már, de hasonlók jöhetnek


lucky number slevin (Alvilági játékok)
mementó
A tégla
django elszabadul
gran torino
good will hunting

nekem ezek nagyon bejöttek, nem tudom mennyit láttál belőlük.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 1 2014 12:34pm
Quote (Ghostmasterq @ Jan 1 2014 07:04pm)
mondjatok már olyan filmet ami 10/10


donnie darko kurva jo
full metal jacket, tok regi, en eddig nem lattam, napokban neztem meg es szinten kurva jo

igy hirtelen most ez a ketto
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 1 2014 12:37pm
Quote (Rehmos @ 1 Jan 2014 19:07)
életrevalók
szemfényvesztők


szemfényvesztők fasza
egészen addig, amíg a végével el nem basszák az egész filmet, én kibaszott mérges voltam utána
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Jan 1 2014 12:38pm
Quote (tevetava @ Jan 1 2014 07:37pm)
szemfényvesztők fasza
egészen addig, amíg a végével el nem basszák az egész filmet, én kibaszott mérges voltam utána


nekem tetszett benne a csavar
freeman arckifejezése mindent visz :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 1 2014 12:40pm
Quote (Rehmos @ 1 Jan 2014 19:38)
nekem tetszett benne a csavar
freeman arckifejezése mindent visz :D


történik egy csomó király dolog, jellemfejlődés, akció, majd jön a vége.. jah, hogy ja, hát akkor basszátok meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1113011311132113311341650Next
Add Reply New Topic New Poll