d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1112911301131113211331650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 29 2013 07:23pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Dec 2013 02:18)
hol? nemis tudtam hogy még megszoktak telni a termek néha 1-1 vetítésnél, aszittem ennél joval halottabb a mozi scena


Balatonfured
jo, nem nagy mozi de akkor is fura volt hogy nincs hely
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 29 2013 09:00pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Dec 2013 03:18)
hol? nemis tudtam hogy még megszoktak telni a termek néha 1-1 vetítésnél, aszittem ennél joval halottabb a mozi scena


arenaban a hobbiton imax 3d vetitesen is telthaz volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 29 2013 09:59pm
Quote (Anarkin @ 30 Dec 2013 03:15)
Riddick Extended megvásárolható

éééééééés ma se tanulok semmit


elég jó volt

--
Vin has promised two more films that would feature Riddick's home planet Furya and the Underverse.

"For the next film, you have to go to the Underverse, you want to go to the Underverse and you'll have to go through the Underverse to get to Furya. So, those are the two stories that are mapped out." '-Vin Diesel
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 29 2013 11:39pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 30 2013 03:18am)
hol? nemis tudtam hogy még megszoktak telni a termek néha 1-1 vetítésnél, aszittem ennél joval halottabb a mozi scena


Nem mindenki olyan csoro, mint te kisraczmate)))))))))
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 30 2013 12:16am
Quote (hedgehogsword @ 30 Dec 2013 04:00)
arenaban a hobbiton imax 3d vetitesen is telthaz volt


na de azért a hobbit az nem átlagnézőszámot vonz
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 30 2013 05:40pm
csak sikerult megnezni ezt a The Wolf Of Wall Streetet
igazabol kurvahosszu lett (3ora) es ereztem benne par "ures" reszt meg kicsit Casino feeling volt (azert a Casino szintjet nem eri el ) de elment
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 30 2013 07:20pm
Quote (GoreKnight9 @ 31 Dec 2013 01:40)
csak sikerult megnezni ezt a The Wolf Of Wall Streetet
igazabol kurvahosszu lett (3ora) es ereztem benne par "ures" reszt meg kicsit Casino feeling volt (azert a Casino szintjet nem eri el ) de elment


hol vetted meg?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2013 07:22pm
Quote (Akizk @ 31 Dec 2013 03:20)
hol vetted meg?


a jegy és bérletpénztárnál

Quote (GoreKnight9 @ 30 Dec 2013 03:16)
meg akartuk nezni haverokkal a wall street farkasat de tele volt a mozi
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 30 2013 07:26pm
Quote (Anarkin @ 31 Dec 2013 03:22)
a jegy és bérletpénztárnál


az enyémnél nincs meg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 30 2013 07:32pm
Quote (Akizk @ 31 Dec 2013 02:20)
hol vetted meg?


ma mar sikerult bejutnom a vetitoterembe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112911301131113211331650Next
Add Reply New Topic New Poll