d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1112113114115116473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 2 2021 11:15am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 2 Oct 2021 19:11)
mennyire lehet kínlódás ingyen norm/nm baaleztetés után könyörögni, hogy ölje meg Baalt?

BTW nincs kedve valakinek Hell A5-höz? Orb sorc.
Mmglett a Smoke!
Amúgy én is észrevettem, hogy sebzem a cold immunt, de szerintem ez csak NM-ig igaz. Hellen sajna csak static sebzi.


orberkent erdemes vmi firewall/meteorra pakolni a maradekot, en firewallozom azt, ami cold immune, es nagyon faszan szedi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 2 2021 11:15am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 2 2021 06:26pm)
tfw majdnem jobban jarnek 1 grush vetellel, mint 3 socket questtel :D
es akkor nm+hell hf kb bonus


jól gondolod :D nekem ezért megy jól a business, hogy 200fg/árért átdobom őket norm a1-ből hell a5-be. igy 1 óra alatt 1200 arany, és meg is veszik mert három socketet eladja 150ért legalább, és ha már csak egy um összejön a két hfből már profit
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 2 2021 11:36am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 2 2021 07:15pm)
orberkent erdemes vmi firewall/meteorra pakolni a maradekot, en firewallozom azt, ami cold immune, es nagyon faszan szedi


Lightal próbálkoztam, de az no go. Meteor elvileg ami még jo, de az nem azonnal esik le. Legelső karim singleben Blizz + FW sorc volt :D
Terror és Hate Keyt könnyű runolni. Nila elv meteorral mehet, csak 1 CE leszednee. Key még nem esett 20-20+ runból. Se értelmes rune, csak HF IST.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 2 2021 12:02pm
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 2 Oct 2021 19:36)
Lightal próbálkoztam, de az no go. Meteor elvileg ami még jo, de az nem azonnal esik le. Legelső karim singleben Blizz + FW sorc volt :D
Terror és Hate Keyt könnyű runolni. Nila elv meteorral mehet, csak 1 CE leszednee. Key még nem esett 20-20+ runból. Se értelmes rune, csak HF IST.


nihlanal jobban fajnak a sima mobok tbh
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 2 2021 01:23pm
Jól emlészem, hogy a 45@ Akaran Targe majdnem olyan jó, mint az ST? 0 sox :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 2 2021 01:29pm
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ Oct 2 2021 09:23pm)
Jól emlészem, hogy a 45@ Akaran Targe majdnem olyan jó, mint az ST? 0 sox :)


Az ST-t favorizálják mert azon 60% szerepem mint blockrate, a tüöbbin meg csak max 55%. Én leszarom pl, de venni egy kurast 45allres shieldet 100fg, egy st45allres meg 1k.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 2 2021 02:13pm
Ber 7k fg? Az nice
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 2 2021 02:22pm


Jó lett. :) Mercnek kell még egy lvl, hogy hordja.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 2 2021 02:54pm
jo kis eth shako sose rossz )))
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 2 2021 03:22pm
Quote (rapiddani @ Oct 2 2021 10:13pm)
Ber 7k fg? Az nice


Nem CV-be tenném az AS miatt, de jelenleg még az sincs.
Eladjam a Wizzym és maradjak a Spirit CS-nél? Fire+LG resem max anélkül is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112113114115116473Next
Add Reply New Topic New Poll