nagyon érdekes is, hogy három könyvön keresztül veri a faszát daenerys a világ másik végén, és malmozik évekig, amíg a sárkányai felnőnek
+ mivel kiváló mary sue karakter, akármi baromságot csinál, nincs semmi negatív következménye

mondjuk az tény, hogy a branes vonal még ennél is laposabb, de az igazság szerintem az, hogy az ötödik könyvben konkrétan az egész cselekmény leült a francba
még az aryás+victarionos chapterek voltak a legjobban imo, de azokból meg jó kevés volt
jaimes+littlefingeres szálakat akarom vissza
