d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11121131141151165001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 27 2012 06:11am
>that feel when felszabadult egy hely az egyik kötelező tárgyon szóval fel bírtam venni elég kreditet, hogy ne basszanak át fizetősre
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 27 2012 07:47am
Quote (daneeka10 @ 27 Jan 2012 13:26)
>vége a vizsgaidőszaknak, most detoxra iszom magam, elverek egy valag pénzt gitárszarokra, szerzek drogokat és csinálok egy epik cover videt youtubera


:D

én meg veszek e-cigit.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 27 2012 07:49am
Quote (zsansaccount @ Jan 27 2012 02:47pm)
:D

én meg veszek e-cigit.


ismerősöm már 4. e-cigit vette meg mind elromlott
mind ilyen 2000 ftos volt


hát mondom neki nem lenne jobb venni egy normálisat 10kért?

neem az drága


k :D

This post was edited by Lacii on Jan 27 2012 07:49am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 27 2012 07:49am
Quote (zsansaccount @ 27 Jan 2012 14:47)
:D

én meg veszek e-cigit.


tesóm kapott karácsonyra, elég fura
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 27 2012 07:52am
Quote (Lacii @ 27 Jan 2012 15:49)
ismerősöm már 4. e-cigit vette meg mind elromlott
mind ilyen 2000 ftos volt


hát mondom neki nem lenne jobb venni egy normálisat 10kért?

neem az drága


k :D


hát ja :D nekem is mondta ismerősöm, h egyik ilyen vegyes kisboltba van 3000 huf-ért és h tök jó meg minden... az nn
de pécsen van egy dohánybolt ahol oxy-gain termékeket forgalmaznak és tényleg fasza, kipróbáltam.

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 27 Jan 2012 15:49)
tesóm kapott karácsonyra, elég fura


furának fura, de hasonló érzés, nem leszel büdös, akárhol lehet használni. én spec egy éve "hagytam abba", az előtt is csak cigizgettem, max fél doboz egy nap. viszont azóta is ha van vmi rá-rágyújtok. és mivel nem használnám sokat, megérné, mert mindig kéznél lehetne, nem kellene vennem, nem lenne az, h most rágyújtanék egyre, de meg kell vennem egy egész dobozt. meg persze sokkal egészségesebb is.

nekem bejön, uh invesztálok egybe.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 27 2012 07:56am
Quote (zsansaccount @ 27 Jan 2012 14:52)
hát ja :D nekem is mondta ismerősöm, h egyik ilyen vegyes kisboltba van 3000 huf-ért és h tök jó meg minden... az nn
de pécsen van egy dohánybolt ahol oxy-gain termékeket forgalmaznak és tényleg fasza, kipróbáltam.



furának fura, de hasonló érzés, nem leszel büdös, akárhol lehet használni. én spec egy éve "hagytam abba", az előtt is csak cigizgettem, max fél doboz egy nap. viszont azóta is ha van vmi rá-rágyújtok. és mivel nem használnám sokat, megérné, mert mindig kéznél lehetne, nem kellene vennem, nem lenne az, h most rágyújtanék egyre, de meg kell vennem egy egész dobozt. meg persze sokkal egészségesebb is.

nekem bejön, uh invesztálok egybe.


tesóm is ilyesmit mondott, viszont a kisebb társadalmi stigma / tiltás miatt az ember talán többet is használja, mint a cigit, meg neki egy ilyen "rituálé" szerű dolog elővenni, rágyújtani, eloltani stb., szóval nem teljesen adja vissza az érzést az e-cigi
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 27 2012 08:01am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 27 2012 02:56pm)
tesóm is ilyesmit mondott, viszont a kisebb társadalmi stigma / tiltás miatt az ember talán többet is használja, mint a cigit, meg neki egy ilyen "rituálé" szerű dolog elővenni, rágyújtani, eloltani stb., szóval nem teljesen adja vissza az érzést az e-cigi


Igen ezt én megmondom neked hogy teljesen más a kettő!
Nem is tudom hány hete nem gyújtottam rá, de most perpill jó lenne egy szállra RÁGYÚJTANI . Szóval nem csak a nikotin miatt kívánom , hiányzik a látvány ahogy ég a cigarettám, hogy félrevonuljak egy kicsit, hogy meggyújtsam, ügyeskedni a parázzsal hogy ne legyen tiszta kulimáz minden körülöttem és a végén elnyomni. Viszint e-cigire semmi kedvem :)

This post was edited by Lacii on Jan 27 2012 08:02am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 27 2012 08:06am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 27 Jan 2012 15:56)
tesóm is ilyesmit mondott, viszont a kisebb társadalmi stigma / tiltás miatt az ember talán többet is használja, mint a cigit, meg neki egy ilyen "rituálé" szerű dolog elővenni, rágyújtani, eloltani stb., szóval nem teljesen adja vissza az érzést az e-cigi


ja tudom ez benne van, más a kettő ilyen szempontból. de ha vki szeret cigizni, de a sima cigi már túl drága vagy más miatt nem akarja, akkor könnyebb erre átszokni.
meg van benne nikotin, ami tanuláskor és máskor, ha gondolkodni kell igen előnyös
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 27 2012 08:20am
Quote (zsansaccount @ 27 Jan 2012 14:52)
hát ja :D nekem is mondta ismerősöm, h egyik ilyen vegyes kisboltba van 3000 huf-ért és h tök jó meg minden... az nn
de pécsen van egy dohánybolt ahol oxy-gain termékeket forgalmaznak és tényleg fasza, kipróbáltam.



furának fura, de hasonló érzés, nem leszel büdös, akárhol lehet használni. én spec egy éve "hagytam abba", az előtt is csak cigizgettem, max fél doboz egy nap. viszont azóta is ha van vmi rá-rágyújtok. és mivel nem használnám sokat, megérné, mert mindig kéznél lehetne, nem kellene vennem, nem lenne az, h most rágyújtanék egyre, de meg kell vennem egy egész dobozt. meg persze sokkal egészségesebb is.

nekem bejön, uh invesztálok egybe.


látom megjegyezted a multkorit : Ddd
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 27 2012 08:24am
Quote (zsansaccount @ 27 Jan 2012 14:47)
:D

én meg veszek e-cigit.


legyél már férfi bazdmeg, ha cigizni akarsz akkor szívjál rendes cigit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11121131141151165001Next
Closed New Topic New Poll