Quote (Lacii @ 27 Jan 2012 15:49)
ismerősöm már 4. e-cigit vette meg mind elromlott
mind ilyen 2000 ftos volt
hát mondom neki nem lenne jobb venni egy normálisat 10kért?
neem az drága
k

hát ja

nekem is mondta ismerősöm, h egyik ilyen vegyes kisboltba van 3000 huf-ért és h tök jó meg minden... az nn
de pécsen van egy dohánybolt ahol oxy-gain termékeket forgalmaznak és tényleg fasza, kipróbáltam.
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 27 Jan 2012 15:49)
tesóm kapott karácsonyra, elég fura
furának fura, de hasonló érzés, nem leszel büdös, akárhol lehet használni. én spec egy éve "hagytam abba", az előtt is csak cigizgettem, max fél doboz egy nap. viszont azóta is ha van vmi rá-rágyújtok. és mivel nem használnám sokat, megérné, mert mindig kéznél lehetne, nem kellene vennem, nem lenne az, h most rágyújtanék egyre, de meg kell vennem egy egész dobozt. meg persze sokkal egészségesebb is.
nekem bejön, uh invesztálok egybe.