d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1112113114115116327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 27 2013 12:34pm
Quote (tevetava @ Apr 17 2013 08:05pm)
de hogy lehetsz ilyen életképtelen? már rég nem ez a helyzet, az meg pláne, hogy az érettségire jelentkezés kb februárban volt.


ja, hogy az a helyzet nem az
http://eduline.hu/erettsegi_felveteli/2013/4/19/Felveteli_2013_tizenhat_szak_jelentkezok_sz_ULVENE

465
lol, az tök eZ
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 6 2013 11:07am
Hat en mi a kurvak faszat neztem multkor, nem tudom.

44x pont remlett BME-VBK: vegyeszre
46x pont remlett BME-TTK: fizikara
43x pont r. ELTE-TTK-: kemiara

Ehhez kepest:
vegyesz: 427
kemia: 360
fizika: 366

2012 ofc.

Fizika/kemia a regi pontjaimmal is meglenne lol.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 02:34am
Quote (Baleee @ May 6 2013 05:07pm)
Hat en mi a kurvak faszat neztem multkor, nem tudom.

44x pont remlett BME-VBK: vegyeszre
46x pont remlett BME-TTK: fizikara
43x pont r. ELTE-TTK-: kemiara

Ehhez kepest:
vegyesz: 427
kemia: 360
fizika: 366

2012 ofc.

Fizika/kemia a regi pontjaimmal is meglenne lol.


és mi értelme lenne tisztán így fizikát vagy kémiát tanulni?
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Nov 12 2013 04:00am
Bumping on request :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 12 2013 04:07am
Quote (L_a_c @ Nov 12 2013 11:00am)
Bumping on request :)


thank you, bro!




nah, azért bumpoltam fel ezt a szart, hogy két officialis aktív topikom legyen
najo, igazából azért mert megakartam kérdezni pl JOSHEIDETOMIKÁTÓL, hogy ha egy diák külföldre felvételizik(és nyer felvételt) akkor állambácsi ösztöndíjazza az ilyesmit, vagy lófasz jár? Erasmusnál jár ösztöndíj csak azért, habár persze az kicsit más.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 12 2013 04:19am
Quote (Vismajor @ Nov 12 2013 11:07am)
thank you, bro!




nah, azért bumpoltam fel ezt a szart, hogy két officialis aktív topikom legyen
najo, igazából azért mert megakartam kérdezni pl JOSHEIDETOMIKÁTÓL, hogy ha egy diák külföldre felvételizik(és nyer felvételt) akkor állambácsi ösztöndíjazza az ilyesmit, vagy lófasz jár? Erasmusnál jár ösztöndíj csak azért, habár persze az kicsit más.


nem jár semmi
az államtól nem jár semmi, de az ottani államnál lehet rá pályázni, és a legjobbak szoktak kapni, illetve ha a két ország közt van valamilyen ösztöndíjprogram és annak a keretein belül akarsz kimenni akkor jár.

This post was edited by jarabekg on Nov 12 2013 04:20am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 12 2013 04:20am
Quote (jarabekg @ Nov 12 2013 11:19am)
nem jár semmi


DE
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 12 2013 04:22am
Quote (Vismajor @ 12 Nov 2013 10:07)
thank you, bro!




nah, azért bumpoltam fel ezt a szart, hogy két officialis aktív topikom legyen
najo, igazából azért mert megakartam kérdezni pl JOSHEIDETOMIKÁTÓL, hogy ha egy diák külföldre felvételizik(és nyer felvételt) akkor állambácsi ösztöndíjazza az ilyesmit, vagy lófasz jár? Erasmusnál jár ösztöndíj csak azért, habár persze az kicsit más.


Melyik országba akarsz jelentkezni?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 12 2013 04:24am
Quote (Smat @ Nov 12 2013 11:22am)
Melyik országba akarsz jelentkezni?


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 12 2013 04:27am
Quote (Smat @ Nov 12 2013 11:22am)
Melyik országba akarsz jelentkezni?


finnország vagy anglia
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112113114115116327Next
Add Reply New Topic New Poll