Quote (Vismajor @ Nov 12 2013 11:07am)
thank you, bro!
nah, azért bumpoltam fel ezt a szart, hogy két officialis aktív topikom legyen
najo, igazából azért mert megakartam kérdezni pl JOSHEIDETOMIKÁTÓL, hogy ha egy diák külföldre felvételizik(és nyer felvételt) akkor állambácsi ösztöndíjazza az ilyesmit, vagy lófasz jár? Erasmusnál jár ösztöndíj csak azért, habár persze az kicsit más.
nem jár semmi
az államtól nem jár semmi, de az ottani államnál lehet rá pályázni, és a legjobbak szoktak kapni, illetve ha a két ország közt van valamilyen ösztöndíjprogram és annak a keretein belül akarsz kimenni akkor jár.
This post was edited by jarabekg on Nov 12 2013 04:20am