d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1112113114115116660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2011 02:07pm
Quote (anyd @ 6 Dec 2011 22:05)
bpmenetrend, dropbox,quickpic,mvideoplayer,advanced task killer,adobe reader, bln control free=mivel galaxynak nincs status led-je, ezlrt ha sms vagy ilyen szarság jön, akkor a gomb villog/világit


ty, utananezek ezeknek ^^

nem nagyon jatszom, de vmi heroes jateknak orulnek. :s

This post was edited by ecneB on Dec 6 2011 02:07pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 7 2011 03:40pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 7 2011 03:44pm
Quote (ecneB @ Dec 7 2011 09:39pm)


Van heroes 2, teljes körű és ingyenesen
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Dec 7 2011 03:47pm
Quote (ecneB @ Dec 6 2011 08:07pm)
ty, utananezek ezeknek ^^

nem nagyon jatszom, de vmi heroes jateknak orulnek. :s


napokban nézegettem enkóron andorid gémeket és belefutottam egybe ami egy az egybe úgy nézett ki mint a heroes... most hirtelen nem találom, de majd utánna nézek.
mindenesetre ezeket találtam most 1 fórumon:

• Defend Homeland
• Space STG – Galactic Wars
• Archipelago
• Battle for Mars
• Starfront: Collision
• Defend Homeland
• All Mighty
• Crusaders
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 8 2011 05:05am
Quote (N4aBz @ Dec 5 2011 10:10pm)
Unokaöcsémnek szeretnék venni egy telót karácsonyra, de azt nem tudom még milyet.
Jóformán netezésre meg villogásra használná, közép árkategória érdekelne

SE xperia Neo-ra gondoltam, mi a véleményetek? Jó lesz, vagy ilyen használatra egy olcsóbb is megteszi? 56k lenne djuicenál(előfizetéssel)
Második ZTE Blade lenne, erről sokkal jobb véleménnyel vagyok, de van akinek hamar bedöglött ismerőseim közül. 18k lenne előfizetéssel
Melyiket válasszam? Egyáltalán ezek közül válasszak?


updateltem
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Dec 8 2011 05:36am
Quote (N4aBz @ Dec 8 2011 11:05am)
updateltem


mindenképp előfizusat akarsz? nekem se xperia 8am van. villogni már nem nagyon lehet vele hisz kissé idejétmúlt, de én teljesen meg vagyok vele elégedve (ha nem feltétel a vaku és a multi touch, akkor ez a best választás imo ár-érték kategóriában)
itt van egy pár olcsó okos teló, kártyás csomagban t-nél ( x8 elég occsó ..)
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1111_karacsony/domino?WT.ac=karacsony_2011_nyito_fopromo_domino
ha mindenképp pannon kell akkor ott is tuti vannak hasonló akciók (vagy lesznek 1-2 héten belül)
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Dec 8 2011 05:50am
nem konkretan telefon, inkabb szolgaltatos kerdes.
ha a tmobilnal lejar a 2 ev husegnyilatkozat, akkor mar jarnak kedvezmenyek vagy meg tobb ido kell ilyen ezust/arany meg mittudomenmilyen kartyara?
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Dec 8 2011 05:53am
Quote (vtibor @ Dec 8 2011 11:50am)
nem konkretan telefon, inkabb szolgaltatos kerdes.
ha a tmobilnal lejar a 2 ev husegnyilatkozat, akkor mar jarnak kedvezmenyek vagy meg tobb ido kell ilyen ezust/arany meg mittudomenmilyen kartyara?


2009 augusztusában vettem 2 éves előfizura 1 lg arenát, mix díjcsomagban (2990 ft havidíj) , és még le se járt a 2 két év, már felhívtak hogy aranykártyás vagyok, és hg kell-e 1 új telefon occsér
ugyhg 2 év tuti elég, még kis díjcsomaggal is.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Dec 8 2011 05:54am
Quote (diablo2g @ 8 Dec 2011 13:53)
2009 augusztusában vettem 2 éves előfizura 1 lg arenát, mix díjcsomagban (2990 ft havidíj) , és még le se járt a 2 két év, már felhívtak hogy aranykártyás vagyok, és hg kell-e 1 új telefon occsér
ugyhg 2 év tuti elég, még kis díjcsomaggal is.


ertem koszi
amugy ez dijszabasban is megmutatkozik vagy csak annyi, hogy olcsobban elhozol 1 keszuleket?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112113114115116660Next
Add Reply New Topic New Poll