Quote (H4xooR @ 27 May 2011 23:04)
nem is tudtam,hogy lehet refundot kérni. írtam is ticketet, a supportnak,hogy ha lehet vegyék vissza vladot.. nagyon megakartam szerezni azt a championt,de valahogy kurvára nem élvezem vele a játékot. vagyis a játékstílusa nem tetszik,nem tudom.. na mindegy,csak gondoltam behányom ide,hátha v alaki nem tudta.
de csak akkor lehet refundolni,ha nem több,mint 30 napja vetted meg a cumót asszem'
most nézem a sigedet, de szerintem nasus kiválasztásnál mondott szövege jobb:
,,The circle of life and death continues. We will live, they will die."