d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11121131141151164303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2011 12:40pm
nem hittem volna, hogy dr. mundo tetszeni fog, de fun egy kari.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 27 2011 02:53pm
Quote (harcikacsa17 @ 27 May 2011 16:24)
rendicsek:D
jarabekg is lehetne ma :c


na felrakom a gépre, azt meglátjuk elfut-e, majd írok!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 27 2011 03:04pm
nem is tudtam,hogy lehet refundot kérni. írtam is ticketet, a supportnak,hogy ha lehet vegyék vissza vladot.. nagyon megakartam szerezni azt a championt,de valahogy kurvára nem élvezem vele a játékot. vagyis a játékstílusa nem tetszik,nem tudom.. na mindegy,csak gondoltam behányom ide,hátha v alaki nem tudta.

de csak akkor lehet refundolni,ha nem több,mint 30 napja vetted meg a cumót asszem'
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 27 2011 05:09pm
Quote (zsansaccount @ 27 May 2011 22:53)
na felrakom a gépre, azt meglátjuk elfut-e, majd írok!


futogat, de eléggé be van zoomolva és vmiért nem enged kijjebb.. na mind1, egyet majd holnap próbálhatunk, de az igazi akkor lesz, ha visszamentem pécsre

This post was edited by zsansaccount on May 27 2011 05:09pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 27 2011 05:31pm
Omg ezek az art spotlightok... ennek az uj champnek is most jott ki, es :drool: kategorias.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 27 2011 06:57pm
Quote (H4xooR @ 27 May 2011 23:04)
nem is tudtam,hogy lehet refundot kérni. írtam is ticketet, a supportnak,hogy ha lehet vegyék vissza vladot.. nagyon megakartam szerezni azt a championt,de valahogy kurvára nem élvezem vele a játékot. vagyis a játékstílusa nem tetszik,nem tudom.. na mindegy,csak gondoltam behányom ide,hátha v alaki nem tudta.

de csak akkor lehet refundolni,ha nem több,mint 30 napja vetted meg a cumót asszem'


most nézem a sigedet, de szerintem nasus kiválasztásnál mondott szövege jobb:
,,The circle of life and death continues. We will live, they will die."
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 28 2011 03:10am
Quote (H4xooR @ May 27 2011 09:04pm)
nem is tudtam,hogy lehet refundot kérni. írtam is ticketet, a supportnak,hogy ha lehet vegyék vissza vladot.. nagyon megakartam szerezni azt a championt,de valahogy kurvára nem élvezem vele a játékot. vagyis a játékstílusa nem tetszik,nem tudom.. na mindegy,csak gondoltam behányom ide,hátha v alaki nem tudta.

de csak akkor lehet refundolni,ha nem több,mint 30 napja vetted meg a cumót asszem'


ipböl vetted?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 28 2011 03:12am
Quote (harcikacsa17 @ 28 May 2011 11:10)
ipböl vetted?


nem,de azt is refundolják
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 28 2011 03:19am
Quote (H4xooR @ May 28 2011 09:12am)
nem,de azt is refundolják


vissza adok egy pár karit
mikor kezdtem megvettem vagy 3-4 3150-est megy egy pár 1350-est
hogy kell/hova írni a levelet?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 28 2011 03:25am
Quote (hedgehogsword @ 28 May 2011 00:57)
most nézem a sigedet, de szerintem nasus kiválasztásnál mondott szövege jobb:
,,The circle of life and death continues. We will live, they will die."


This.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11121131141151164303Next
Add Reply New Topic New Poll