d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1112113114115116122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 31 2011 06:21am
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 13:16)
mitől csili vili az hogy konci? tán nem érted vagy felbasz ha valaki koncit mond koncert helyett? üljél már te az Isten b*sszon meg


ha nem veszed észre hogy ugy beszélsz mint egy 13 éves lebaszott picsa az nem az én szegénységi bizonyitványom
és még te tartod magad az átlagtol okosabbnak, nem tudom mit élsz át ilyenkor de nagyon fájhat
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 31 2011 06:22am
Quote (Nerz8 @ 31 Aug 2011 14:16)
13 éves kislányok szokták írni azt, hogy konci te nyomorék.


azok se
ja és facepalm

This post was edited by hedgehogsword on Aug 31 2011 06:22am
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 31 2011 06:23am
Quote (Inakwo @ Aug 31 2011 02:21pm)
ha nem veszed észre hogy ugy beszélsz mint egy 13 éves lebaszott picsa az nem az én szegénységi bizonyitványom
és még te tartod magad az átlagtol okosabbnak, nem tudom mit élsz át ilyenkor de nagyon fájhat


nemtudom te vajon nem érezteed az iróniát abban a topikban mikor mondtam hogy "kurva okos vagyok" ?
úgy beszélek ahogy akarok, ettől még közelsem vagyok nyomorék, buzi
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 31 2011 06:25am
Quote (Epiphone @ Aug 31 2011 02:23pm)
nemtudom te vajon nem érezteed az iróniát abban a topikban mikor mondtam hogy "kurva okos vagyok" ?
úgy beszélek ahogy akarok, ettől még közelsem vagyok nyomorék, buzi


nem a beszéded miatt vagy nyomorék
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 31 2011 06:31am
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 13:23)
nemtudom te vajon nem érezteed az iróniát abban a topikban mikor mondtam hogy "kurva okos vagyok" ?
úgy beszélek ahogy akarok, ettől még közelsem vagyok nyomorék, buzi


nyomorék vagy az nem vitás de én nem azt mondtam hanem hogy nyomorék buzi vagy ami igaz is

This post was edited by Inakwo on Aug 31 2011 06:32am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 31 2011 07:02am
Quote (Epiphone @ Aug 31 2011 12:19pm)
te vagy a leggyengébb troll ezen a forumon, csak mondom :)


engem is kibaszottul irritál már ez a déjv gyerek, nem tudom miért hiszi magát ilyen gecire viccesnek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 31 2011 07:18am
mára megbeszéltem egy sörözést de inkább megyek wowozni mert most tölt valamit és hátha az a transmognificationos cucc és akkor kusztomizálhatom a cuccaimat
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 31 2011 08:40am
háhá, végre össze tudtam hozni azz összes haveromat hogy ráérjen egy esti ivászatra így a nyár végére(azzal a kifogással hogy holnap megyek pécsre, pedig nem is)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 31 2011 08:44am
Quote (kusziyoker @ 31 Aug 2011 15:40)
háhá, végre össze tudtam hozni azz összes haveromat hogy ráérjen egy esti ivászatra így a nyár végére(azzal a kifogással hogy holnap megyek pécsre, pedig nem is)


Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 31 2011 08:45am
Quote (Nerz8 @ 31 Aug 2011 15:44)
http://media.tumblr.com/tumblr_lqbasntEYC1qdc5fu.jpg


:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1112113114115116122Next
Add Reply New Topic New Poll