Quote (Inakwo @ Aug 31 2011 02:21pm)
ha nem veszed észre hogy ugy beszélsz mint egy 13 éves lebaszott picsa az nem az én szegénységi bizonyitványom
és még te tartod magad az átlagtol okosabbnak, nem tudom mit élsz át ilyenkor de nagyon fájhat
nemtudom te vajon nem érezteed az iróniát abban a topikban mikor mondtam hogy "kurva okos vagyok" ?
úgy beszélek ahogy akarok, ettől még közelsem vagyok nyomorék, buzi