d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11121131141151162724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 28 2010 09:11am
Quote (zimp1 @ 1 Sep 2010 03:45)
challenge!

aki megver sc 1-ben annak küldök 15 fg-t
ha vesztesz akkor te adsz mondjuk 10-et


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=383327

őt keresd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 28 2010 09:18am
Quote (Oberon_os @ 28 Sep 2010 17:11)

én elvertem pétédékát!
igaz hogy csak egyszer:c

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 28 2010 09:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 28 2010 03:18pm)
én elvertem pétédékát!
igaz hogy csak egyszer:c


én meg téged
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 28 2010 09:23am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Sep 2010 17:04)
ofc:'DDDDDDDDD
Különben Calypsol, jönnék 3v3-ra szerintem ha kell egy terran


Igazából 3 random vagy 4 random lenne az igazi, de először kipróbálhatjuk fix szerepekkel is. :)
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 28 2010 09:27am
Quote (Calypsol @ 28 Sep 2010 17:23)
Igazából 3 random vagy 4 random lenne az igazi, de először kipróbálhatjuk fix szerepekkel is. :)


Quote (Calypsol @ 28 Sep 2010 17:23)
Igazából 3 random vagy 4 random lenne az igazi, de először kipróbálhatjuk fix szerepekkel is. :)


lolol,oldfag :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 28 2010 09:31am
Quote (Calypsol @ 28 Sep 2010 17:23)
Igazából 3 random vagy 4 random lenne az igazi, de először kipróbálhatjuk fix szerepekkel is. :)


hát igazából nekem mindegy hogy mivel vagyok, mindennel tudok játszani, annyira amennyire, csak a terrant szeretem
de pm bnet acc akkor addollak flistre
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 28 2010 09:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Sep 2010 17:31)
hát igazából nekem mindegy hogy mivel vagyok, mindennel tudok játszani, annyira amennyire, csak a terrant szeretem
de pm bnet acc akkor addollak flistre


sigemből nem egyértelmű? xDD

Quote (H4xooR @ 28 Sep 2010 17:27)
lolol,oldfag :)


ohai, noobie :D

This post was edited by Calypsol on Sep 28 2010 09:43am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 28 2010 10:02am
Quote (Calypsol @ 28 Sep 2010 17:42)
sigemből nem egyértelmű? xDD



ohai, noobie :D


a sigedben nincs benne a battle.net acc
azért akarlak felvenni real id-re hogyha wowozok akkor is tudj nekem írni h game, etc
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 28 2010 10:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Sep 2010 18:02)
a sigedben nincs benne a battle.net acc
azért akarlak felvenni real id-re hogyha wowozok akkor is tudj nekem írni h game, etc


point taken, pm sent
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 28 2010 10:09am
Noob vagyok de néha játszogatok még a Broodwarsal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11121131141151162724Next
Add Reply New Topic New Poll