Quote (Cpt_Ghost @ 28 Sep 2010 17:31)
hát igazából nekem mindegy hogy mivel vagyok, mindennel tudok játszani, annyira amennyire, csak a terrant szeretem
de pm bnet acc akkor addollak flistre
sigemből nem egyértelmű? xDD
Quote (H4xooR @ 28 Sep 2010 17:27)
lolol,oldfag

ohai, noobie
This post was edited by Calypsol on Sep 28 2010 09:43am