d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11121131141151161141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2012 05:05am
Quote (GoreKnight9 @ 21 Jan 2012 12:04)
Gus egy tapasztalt vezeto, lehetnek ilyen megerzesei nem?


Hát nekem ez belemagyarázás és eddig nem volt ilyen vagy legalábbis nem vettem észre.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 21 2012 05:06am
Quote (Rawen @ 21 Jan 2012 13:05)
Hát nekem ez belemagyarázás és eddig nem volt ilyen vagy legalábbis nem vettem észre.


nekem az elso ilyen az volt, amikor walt kicselezte, hogy kinyírjak.. onnantol mar nem sok kellett a kaszahoz.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 21 2012 05:06am
Quote (Rawen @ 21 Jan 2012 12:05)
Hát nekem ez belemagyarázás és eddig nem volt ilyen vagy legalábbis nem vettem észre.


hat sztem sokkal jobb vege lett annal ami akkor lett volna ha beul
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2012 05:08am
Quote (GoreKnight9 @ 21 Jan 2012 12:06)
hat sztem sokkal jobb vege lett annal ami akkor lett volna ha beul


Jobb lett de ez a nyerjünk +1 részt azért ne már....

Quote (ecneB @ 21 Jan 2012 12:06)
nekem az elso ilyen az volt, amikor walt kicselezte, hogy kinyírjak.. onnantol mar nem sok kellett a kaszahoz.


Ha a gyilkosságra gondolsz ott valamiért well played érzésem volt.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 21 2012 05:10am
Quote (Rawen @ 21 Jan 2012 13:08)
Jobb lett de ez a nyerjünk +1 részt azért ne már....



Ha a gyilkosságra gondolsz ott valamiért well played érzésem volt.


nekem nem tudta benyelni a gyomrom azt, hogy en vagyok az egyeduli, aki kepes legyartani a produktumot..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2012 05:14am
Quote (ecneB @ 21 Jan 2012 12:10)
nekem nem tudta benyelni a gyomrom azt, hogy en vagyok azegyeduli, aki kepes legyartani a produktumot..


Elvileg Walt zseni és Gus olyan embert akart akiben megbízhat...a probléma itt inkább az lett volna,hogy túl sok idő esik ki amíg talál valaki mást...de amúgy megértem viszont ez még mindig jobban alá van támasztva mint egy "megérzés" ami eddig azért nem volt jellemző.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 21 2012 05:15am
Quote (Rawen @ 21 Jan 2012 12:14)
Elvileg Walt zseni és Gus olyan embert akart akiben megbízhat...a probléma itt inkább az lett volna,hogy túl sok idő esik ki amíg talál valaki mást...de amúgy megértem viszont ez még mindig jobban alá van támasztva mint egy "megérzés" ami eddig azért nem volt jellemző.


Gusra mindig is jellemzo volt a tulzott ovatossag
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 21 2012 05:18am
Quote (Rawen @ 21 Jan 2012 13:14)
Elvileg Walt zseni és Gus olyan embert akart akiben megbízhat...a probléma itt inkább az lett volna,hogy túl sok idő esik ki amíg talál valaki mást...de amúgy megértem viszont ez még mindig jobban alá van támasztva mint egy "megérzés" ami eddig azért nem volt jellemző.


A karakter egy zseninek van beállítva, igen. Ettől függetlenül soha nem volt az az érzésem, egyszerűen tisztára főzi azt a szart és logikusan gondolkozik. Az hogy Gus egy megbízható embert akart, oké. De pont az ellenkezőjét bizonyította Walt előtte.. Innentől kezdve bármilyen más emberrel előrébb lett volna (bizalmi téren), ráadásul a kristályt sem csak ő tudta volna ugyanolyanra főzni. Engem nem győzött meg.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2012 05:23am
Quote (ecneB @ 21 Jan 2012 12:18)
A karakter egy zseninek van beállítva, igen. Ettől függetlenül soha nem volt az az érzésem, egyszerűen tisztára főzi azt a szart és logikusan gondolkozik. Az hogy Gus egy megbízható embert akart, oké. De pont az ellenkezőjét bizonyította Walt előtte.. Innentől kezdve bármilyen más emberrel előrébb lett volna (bizalmi téren), ráadásul a kristályt sem csak ő tudta volna ugyanolyanra főzni. Engem nem győzött meg.


Az egész sorozat arra volt építve,hogy csak ő tudta 99%-os tisztaságúra megcsinálni...Jessie is 96%-ot csinált mexikóban pedig elvileg tökéletesen lemásolta amit Walt csinált(ezek szerint nem).Na mindegy,úgysem fogjuk meggyőzni egymást.A másik,hogy Skylert legszívesebben lelőttem volna fogalmam sincs hányszor. :d Összesen 1 dologban értettem vele egyet az egész sorozat alatt és az a dodge challenger volt,azon kívül csak rohadtul idegesített.

/e ha Touchcow(nem emlékszem az eredeti nevére lol) benéz ide,szívrohamot fog kapni :DDDDDDDDDDDD

This post was edited by Rawen on Jan 21 2012 05:25am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 21 2012 05:27am
Quote (Rawen @ 21 Jan 2012 13:23)
Az egész sorozat arra volt építve,hogy csak ő tudta 99%-os tisztaságúra megcsinálni...Jessie is 96%-ot csinált mexikóban pedig elvileg tökéletesen lemásolta amit Walt csinált(ezek szerint nem).Na mindegy,úgysem fogjuk meggyőzni egymást.A másik,hogy Skylert legszívesebben lelőttem volna fogalmam sincs hányszor. :d Összesen 1 dologban értettem vele egyet az egész sorozat alatt és az a dodge challenger volt,azon kívül csak rohadtul idegesített.


Skyler engem is idegesített, főleg, amikor mással kúrt, mert unatkozott.. Szánalmas kurva.. Én értem amit mondasz, csak ezek után nekem ez a sorozat átlép egy fikcióba, innentől kezdve akár már szárnyai is nőhetnének a szereplőknek, azon sem lepődnék meg (érsd: realitás teljesen elveszett nálam). Őszintén szólva sajnálom, mert az eleje tényleg kiváló volt, később meg szerintem hatalmasat esett a színvonal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11121131141151161141Next
Add Reply New Topic New Poll