Quote (Sanyika @ Jun 1 2010 01:42pm)
fura kérdés: az rbf-eknél a -x% v a +x%ot irják elöbbre? pl: 5-3 akkor az -5 v +5? mert azt irom h need +5/-x és mindenki -5öset akar eladni nekem.
a plusz damot szokták előre írni, de akinek több esze van az úgy írja hogy +x/-x