Quote (*varti @ Mon, 17 Aug 2009, 22:04)
asszem marad szeptemberre a gc vásárlás
kevés az achid :c
jó, de amikor te játszottál, akkor volt valami buzi world event is, meg különbenis leszarom őket

DE AZÉRT PETINSZNÉL MÁR VAGY 200-ZAL TÖBB KVESZTET CSINÁLTAM, PEDIG Ő MÁR 80AS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD