d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11121131141151161887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 12:50pm
Quote (bajcli @ Mon, Aug 17 2009, 07:49pm)
te honnan tudod, mi a karineve, meg hogy melyik szerveren játszik? :D
meg mit okoskodsz te itt a "20as szintű vadászoddal"?



tetszik, én máshogy csináltam, de még úgyis csak próbálgatom az armsot, mert most lett lóvém dual talent specre...


armory linket !
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 12:50pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 17 Aug 2009, 20:50)
armory linket !


ska @ burning legion
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2009 02:04pm
asszem marad szeptemberre a gc vásárlás


Quote (bajcli @ Mon, 17 Aug 2009, 20:50)
ska @ burning legion


kevés az achid :c

This post was edited by *varti on Aug 17 2009 02:09pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 17 2009 02:11pm
Anub'arak: It cannot be ... A Forgotten One. Look to your defenses, death knight! Fight as you've never fought before!

Léteznek ilyen faceless szörnyek wowban is?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 17 2009 02:14pm
Quote (A122 @ Mon, Aug 17 2009, 09:11pm)
Anub'arak: It cannot be ... A Forgotten One. Look to your defenses, death knight! Fight as you've never fought before!

Léteznek ilyen faceless szörnyek wowban is?


én nem emlékszem, hogy láttam e volna valahol őket

e : most nézem vannak hasonlók

This post was edited by Vharimatras on Aug 17 2009 02:15pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 17 2009 02:19pm
szánalom ez a retri szar...

exortism 62-n 1500-at critel neki omg...

This post was edited by Tommy_hun on Aug 17 2009 02:19pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2009 02:54pm
Quote (*varti @ Mon, 17 Aug 2009, 22:04)
asszem marad szeptemberre a gc vásárlás




kevés az achid :c


jó, de amikor te játszottál, akkor volt valami buzi world event is, meg különbenis leszarom őket :(
DE AZÉRT PETINSZNÉL MÁR VAGY 200-ZAL TÖBB KVESZTET CSINÁLTAM, PEDIG Ő MÁR 80AS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 17 2009 02:58pm
kene menni farmolni :c
de no energia :c
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2009 02:59pm
Quote (Moonflow @ Mon, 17 Aug 2009, 22:58)
kene menni farmolni :c
de no energia :c


most powerlevelezem a tailoringot völözslokkon
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2009 03:10pm
Quote (bajcli @ Mon, 17 Aug 2009, 22:54)
jó, de amikor te játszottál, akkor volt valami buzi world event is, meg különbenis leszarom őket :(
DE AZÉRT PETINSZNÉL MÁR VAGY 200-ZAL TÖBB KVESZTET CSINÁLTAM, PEDIG Ő MÁR 80AS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


az a world event kb +30-40 achi :D

amugy explore-oztam
Go Back To Magyar Topic List
Prev11121131141151161887Next
Add Reply New Topic New Poll